Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem túl vonzó külsővel mennyi...

Nem túl vonzó külsővel mennyi értelme van regisztrálni egy társkereső appra?

Figyelt kérdés

Bumble-re gondoltam, mert azt elvileg kevesebben használják. Ez azért fontos, hogy még véletlenül se fussak bele ismerősbe. Meg az se hátrány, hogy nekem írnának először (ha írnának), mert férfi vagyok.

Gondoltam egy fodrászra a képek előtt, utána meg nem tudom.

Valaki már próbálkozott így?



2022. aug. 15. 22:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha kevesen használják semmi értelme nincs
2022. aug. 15. 22:53
 2/15 anonim válasza:
Valahol azt mondták, hogy ha pl. strandra mész, akkor felesleges magad rejtegetni, csak mert nem vagyok címlapra való, mert akinek szimpatikus vagy, annak pont azért, mert olyan vagy, amilyen. Lehet, hogy valaki pont az ilyet keresi. Én is sokszor megnézem, milyen búbánatos fejem van, de közben meg látom, hogy a legjobb képű férfiak időnként milyen nőkkel járnak, és olyankor elgondolkodom, hogy nem mindenki a topmodelleket keresi, lehet, hogy valaki számára pont én vagyok az ideális, csak még nem találkoztunk.
2022. aug. 15. 22:57
 3/15 anonim válasza:

Na, de ha belefutnál ismerősbe, akkor az azt jelentené, hogy ő is ott van, nem?! :D


Másrészt egy szívből jövő mosoly bármilyen ronda fejet széppé varázsolhat.


Harmadrészt: olyan helyre minek, amit csak kevesen használnak ?!

2022. aug. 15. 23:39
 4/15 anonim válasza:
Több értelme van, mint annak, ha nem tennéd.
2022. aug. 15. 23:41
 5/15 A kérdező kommentje:
#4: ezzel nem tudok vitatkozni. Egy próbát valószínűleg megér.
2022. aug. 16. 04:10
 6/15 anonim válasza:

4-esnek igaza van, de ne számíts sok sikerre.

Valószínűleg hetek fognak eltelni, mire akár csak egyetlen érdeklődő is lesz. Ha lesz, az is valószínűleg a nők kevésbé vonzó feléből fog kikerülni (tipikusan elhízott/több gyerekes/kattant nőkre gondolok). Szóval bőven "szint alatti" nők lesznek. Aztán amikor elkezdtek beszélgetni, egy idő után (valószínűleg 1-2 üzenetváltás után) a nő nagy valószínűséggel el fog tűnni.

Szóval totális időpocsékolás. Viszont tökéletes arra, hogy a maradék önbizalmadat méginkább leépítsd.

Hiába pontoztok le, ez a színtiszta igazság. Több éves társkeresős tapasztalat eredménye. A társkeresőzés a szép férfiak világa.

Javaslom inkább, hogy menj el valamilyen társaságba. Akár valamilyen tanfolyam is lehet, ahol nők vannak. Előbb lesz sikered.

2022. aug. 16. 07:11
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam rá, hogy megpróbálom, mert nálam még kevésbé vonzóknak is van párjuk.
2022. aug. 16. 08:22
 8/15 anonim válasza:
#7 Igen, ez igaz, de kétlem, hogy interneten ismerkedtek meg. Az internetes ismerkedés nem kedvez az átlag alatti, de még az átlagos férfiaknak sem, ugyanis első körben kizárólag a külsőd alapján ítélnek meg. Ahhoz, hogy a belső értékeidet megismerjék, online senkinek sincs se kedve, se türelme.
2022. aug. 16. 09:56
 9/15 anonim válasza:
Az utolsónál a pont. Lehet vitatkozni de a lényegen nem változtat. Speciel én sem próbálkozom már online mert egyszerűen csak lelomboz hosszútávon, hogy botokon kívül hónapokig egy match sincs 💀 és nem azért mert annyira válogatós lennék. El kell engedni aztán egyszer személyesen hátha véletlen. Ha van baráti társaság akkor a siker sokszorosa lehet mint ha nem lenne.
2022. aug. 16. 13:21
 10/15 anonim válasza:
Veszíteni nem sokat lehet :)
2022. aug. 16. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!