Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem túl vonzó külsővel mennyi...

Nem túl vonzó külsővel mennyi értelme van regisztrálni egy társkereső appra?

Figyelt kérdés

Bumble-re gondoltam, mert azt elvileg kevesebben használják. Ez azért fontos, hogy még véletlenül se fussak bele ismerősbe. Meg az se hátrány, hogy nekem írnának először (ha írnának), mert férfi vagyok.

Gondoltam egy fodrászra a képek előtt, utána meg nem tudom.

Valaki már próbálkozott így?



2022. aug. 15. 22:44
1 2
 11/15 anonim válasza:

"Nem túl vonzó külsővel"

Ne haragudj, de már rosszul indítasz. először legyen önbizalmad, aztán ismerkedj. Az önsajnálat nem egy szimpatikus dolog. Légy férfi.

2022. aug. 21. 20:45
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es: Már rájöttem erre. Elkezdtem helyrerázni magam. És csak utána fogok próbálkozni. A vicc az, hogy nem is olyan rég még megsértődtem volna ezen a válaszon, de már tisztábban látok és igazad van. Az önsajnálat nem vezet sehová. Kédrés, hogy mire viszem majd nélküle.
2022. aug. 21. 21:55
 13/15 anonim válasza:
Nem írtam semmi sértőt, nem is volt ilyen szándékom, de annyi biztos hogyha felregelsz egy társkereső oldalra kinézhetsz te akárhogy 10ből 9 nő meg fog sérteni. Nem a te hibádból, egyszerűen azért mert sokan többnek gondolják magukat mint amik és lenéznek mindenkit. Egy ideje már nyomkodom a társkeresőket, be kell valljam ráuntam a nőkre. Akikkel ismerkedtem mind zsákutca volt, akikkel kapcsolatban voltam csalódást okoztak. Meg lehet próbálni, nem kell elkeseredni, nyugodtan fejleszd magad, erősítsd az önbizalmad. Megtalálod a párod, ha nem társkeresőn, akkor a való életben.
2022. aug. 21. 22:02
 14/15 A kérdező kommentje:

"Nem írtam semmi sértőt"

Tudom, hogy nem. De az önsajnálatos szövegen mindenki megsértődik aki önsajnálkodik(?).

2022. aug. 21. 22:09
 15/15 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból redditen rákérdeztem a külsőmre és azt írták, hogy nincs gond vele. Beértékeltek átlag felettire vagy 7/10-re. Valaki szerint bdd-m van/lehet.
2022. aug. 24. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!