Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vajon itt jelentkezhet az...

Vajon itt jelentkezhet az életem értelme?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés, de ki tudja.

A lényeg, hogy ha véletlenül idevetődik egy nő/lány aki 40 alatti, nem zavarná ha a társa 49 éves lenne. Akkor az jelezze. Főként Szabolcs megyéből mivel ott élek.



2022. ápr. 23. 19:20
 1/9 Anonymus12356534 válasza:
Sok szerencsét kívánok.
2022. ápr. 23. 19:26
 2/9 anonim válasza:

Életed értelme az egy másik személy?


És amig nem jelentkezik, addig nincs értelme az életednek?

2022. ápr. 23. 19:32
 3/9 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint manapság egyre több nő keres vele egykorú vagy nála fiatalabb kandúrt. Egy 40 alatti nő szerintem jó eséllyel max. 40-41 körüli pasit akar magának, sokaknak sok a legalább 10 év korkülönbség.
2022. ápr. 23. 19:47
 4/9 Kovács Eutanázia válasza:
2. Te egyedül élsz?
2022. ápr. 23. 20:13
 5/9 anonim válasza:

Négyes válaszoló, de szép keresztneved van 😆


Kedves kérdező! Ne itt keresd a párod, itt csak kamu emberek vannak. Ha el is kezdenél beszélgetni valakivel, az rövidesen úgyis eltűnik. Tapasztalat, emiatt régóta nem veszem komolyan az itteni "ismerkedést", max csak unaloműzésből szoktam privát üzenetben beszélgetni időnként.

2022. ápr. 26. 22:09
 6/9 A kérdező kommentje:
1-es Köszi. Amugy nem hiszek benne. De hát ki tudja...
2022. ápr. 29. 17:17
 7/9 A kérdező kommentje:

2-es. Mert szerinted ha valakinek az életében nincs senki, akivel megoszthatná azt, akkor van bármi értelme az életének?

Mondjuk egy esetben talán, ha az illető magának akar élni.

2022. ápr. 29. 17:18
 8/9 A kérdező kommentje:

3-as. Tudom. De azért vannak olyanok is akiknek ez nem gond. Attól függ mi is a céljuk, vagy hogy éppen milyen elvárásaik vannak.

Igazából tapasztalatból tudom, hogy nem igazán jövök ki jól a pár évvel fiatalabb hölgyekkel, vagy a nálam idősebbekkel. Hogy miért, ne kérdezd. Semmi köze a külsőhöz, vagy hasonlóhoz. Leginkább szerintem a túl sok hasonlóság, és a már megszokott dolgokhoz való ragaszkodás az oka. Egy nő, főként 40 felett már piszok nehezen alkalmazkodik, és nem tud annyira spontán lenni, mint fiatalabb. Bár ez csak egy pár gondolat a dologról. A valódi okát nem tudom, de nekem valahogy nem jönnek be a 40+ nők.

2022. ápr. 29. 17:24
 9/9 A kérdező kommentje:
5-ös. Igazából én sem itt gondolom megtalálni akit keresek. Valójában tehát túl sok reményt ehhez nem fűzök. De megér egy próbát.
2022. ápr. 29. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!