Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért nem akar senki barátkozn...

Miért nem akar senki barátkozni velem?

Figyelt kérdés
Nos, az a problémám, hogy eléggé elvont személy vagyok. Ezzel arra értek hogy sokszor nézek horror dolgokat, a kedvenc videósomat és kedvenc énekesemet senki sem szereti (vagy éppen nem ismerik) azok közül akit ismerek, ezért senki sem akar barátkozni velem, és nem találom meg a közös hangot senkivel. Tudna valaki segíteni, mit tegyek?

2022. aug. 14. 23:57
 1/7 anonim válasza:
Figyelj, mindjárt jönnek a kommentek, hogy Hát, csak legyél normális.
2022. aug. 15. 00:05
 2/7 anonim válasza:

Ez ilyen ferfi dolog, toj rá es kész

Ilyen vagy ez van, legy igy boldog ne akarj olya lenne amilyen nem csak masok kedveert baratsagaert

2022. aug. 15. 00:29
 3/7 anonim válasza:
Neten nincs ilyen horror kedvelők klubja vagy hasonló? Ott biztos megtalálnàd a közös hangot emberekkel. Én is szeretem egyébként ha gondolod ìrj nyugodtan. 28/f
2022. aug. 15. 07:28
 4/7 anonim válasza:
Nagyon egyszerű a dolog, el kell fogadnod a másikat olyannak amilyen. Meg persze ugyanez visszafelé. Azaz nem szabad ráerőltetni a másikra olyan dolgokat amiket ő nem szeret. Én például ismerek valakit aki pókokat, mindenféle hüllőket fogdos, én hozzájuk nem érnék, de nincs ezzel semmi gond, jól megvagyunk.
2022. aug. 15. 09:16
 5/7 anonim válasza:
Én barátkozok szívesen
2022. aug. 15. 17:11
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell, hogy akivel jóban vagy ugyanazok a dolgok tetszenek, vagy érdekeljék, így is lehettek jóban.
2022. aug. 16. 15:38
 7/7 anonim válasza:
Írj privátba, hasonló vagyok 18f
2022. aug. 18. 03:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!