Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnék belekezdeni...

Hogyan tudnék belekezdeni barátok keresésébe?

Figyelt kérdés

Rólam: 18 éves fiú vagyok, van barátnőm, minimálisan introvertált vagyok ,de nincs problémám a kimozdulással ha van rá alkalmam, sőt vágyok is rá, pláne így a nyár kezdetén.



A problémám pedig hogy minden olyan ember aki számomra érdekes az már egy zárt közösség tagja ahova nehezen fogadnak be bárkit is. Valamint aki egyedül megy bárhova ,azt mindenki gáznak érzi. Ezért nem tudom hol keressek barátokat. Olyan "barátaim" vannak akiknek én egyáltalán nem vagyok olyan fontos. Minden álmom hogy valakinek én jussak eszébe először ha bulizni van kedve. Szerintetek hol tudnék ismerkedni? Akárhova megyek mindenhol kiforrott társaságok jönnek szembe velem.


2022. jún. 13. 23:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
Érdekes, én azt hittem, hogy párként könnyebb barátkozni, mert akkor nem gondolják rólad azt, hogy arra utazol.
2022. jún. 14. 09:41
 12/13 anonim válasza:
Nem könnyebb párral. Azért jobb, mert így legalább ő ott van, de a barátság is fontos kapcsolat. Az embereknek viszont nincs már igénye rá, ezért hiába keresi az akinek van.
2022. jún. 14. 09:56
 13/13 anonim válasza:
Itt gyakorin 18-30-ig annyi ilyen magányos ember van, hogy konkrétan 100-asával lehetne járkálni bárhova :'D
2022. jún. 14. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!