Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Engem korábban molesztáltak...

Engem korábban molesztáltak és elég nehéz belekezdenem egy párkapcsolatban. Nektek is nehezebb belekezdeni? Légyszi olyanoktól jöjjenek válaszok akik hasonló helyzetben vannak mint én. L

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 08:11
 1/8 anonim válasza:

Igen nehezebb. Nem beszélek erről. Szégyellem.

A másik ember meg azt hiszi, hogy csak játszom vele. Hisz nem normális ha fél valaki attól ha megérintik..

Pszichológushoz jártam, segít feldolgozni.

2020. jún. 15. 08:18
 2/8 anonim válasza:
Nem egészen ez volt velem, de hasonló. El kell tudni engedni és elhinni, hogy az emberek jók.
2020. jún. 15. 08:26
 3/8 anonim válasza:
engem férfiként egy nő "letámadott" kettesben voltunk ő pedig egyszer csak hirtelen lehúzta a nadrágomat és bekapta.. ez volt az első alkalom. én ezt nem akartam de aztán hagytam hogy végig csinálja és utána elvette a szüzességemet is. nekem ez annyiban befolyásolja a kapcsolataim alakulását, hogy egy picit elveszítettem a bizalmamat a nők irányába, es ok is sokszor csak a szexre mennek.
2020. jún. 15. 10:03
 4/8 anonim válasza:

Nem teljesen ugyanaz a helyzetünk. Egyrészt srác vagyok másrészt engem nem molesztáltak hanem a gyerekkoromat éltem le rettegésben apám miatt.

Mindennapi rettegés, stressz és megaláztatás miatt az önbizalmam 18 éves koromra a sárban feküdt agyontaposva.


Után az elkövetkező éveim azzal teltek, hogy próbáltam ezt helyrehozni és jutni ebből a helyzetből valamerre.

Ahhoz képest amilyen voltam szerintem sokat javultam. Ugyanakkor ismerkedni sose ismerkedtem, tinédzserként értelemszerűen mással voltam elfoglalva aztán valahogy ez az egész dolog elment mellettem. 26 évesen pedig már idősnek érzem ahhoz, hogy elkezdjen és azért itt a kötődéssel és mással is vannak gondjaim.

Ahhoz képest amilyen volt a gyerekkorom szerintem nem lettem annyira szar ember de nyilván nem is én leszek a legnyitotabb a világon.

2020. jún. 15. 13:39
 5/8 anonim válasza:
Utolsó, bár nekem más problémáim voltak, de mellettem is elmentek azok az évek, amikor mások nagyban ismerkedtek és randiztak. De ettől függetlenül ne érezd úgy, hogy 26 évesen késő elkezdeni... Egyáltalán nem késő, még nagyon fiatal vagy, sőt, akár később se lesz az. Megertem, ha először rendbe akarod hozni magad, vagy más okból nem akarsz kapcsolatot, de sose érezd úgy, hogy már túl idős vagy ahhoz hogy találj magadnak valakit.
2020. jún. 21. 04:49
 6/8 anonim válasza:

#5 nem is úgy értettem azt, hogy öreg lennék 26 évesen ahhoz hogy ismerkedjek. De tudom azt, hogy egy csomó olyan dolog van amit még azelőtt le kell tudnom mielőtt elkezdek ismerkedni. Talán 30 éves korom után majd rászánom magam erre a dologra.

Viszont ezután kellene még csak kiélnem magam és egy csomó olyan tapasztalatot szereznem aminek már rég a birtokában kellene lennem. És egyáltalán nem biztos, hogy mire oda jutok én akarni fogom még egyáltalán.


Így értettem azt, hogy el vagyok késve.

2020. jún. 21. 19:23
 7/8 anonim válasza:
Itt vagyok. Hidd el, te is megfogod talàlni azt a férfit, aki türelemmel fog hozzàd közeledni. Ahogy én is megtalàltam. Elfeledni nem lehet, de túl lehet élni. Engem nem csak idegen, hanem a sajàt családtagom is hónapokon àt. Ma màr két felnőtt gyermekem van, de naponta eszembe jut.
2020. júl. 1. 19:43
 8/8 anonim válasza:

17 éves koromban kezdődött az első kapcsolatom. Ő felfogta, hogy nem sajnálatot kérek, hanem türelmet és megértést.

Nagyon nehéz volt a bizalmi falamat áttörni, de sikerült. A kapcsolat azóta is tart, és nagyon erős közöttünk a kötelék.

2020. szept. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!