Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnék belekezdeni...

Hogyan tudnék belekezdeni barátok keresésébe?

Figyelt kérdés

Rólam: 18 éves fiú vagyok, van barátnőm, minimálisan introvertált vagyok ,de nincs problémám a kimozdulással ha van rá alkalmam, sőt vágyok is rá, pláne így a nyár kezdetén.



A problémám pedig hogy minden olyan ember aki számomra érdekes az már egy zárt közösség tagja ahova nehezen fogadnak be bárkit is. Valamint aki egyedül megy bárhova ,azt mindenki gáznak érzi. Ezért nem tudom hol keressek barátokat. Olyan "barátaim" vannak akiknek én egyáltalán nem vagyok olyan fontos. Minden álmom hogy valakinek én jussak eszébe először ha bulizni van kedve. Szerintetek hol tudnék ismerkedni? Akárhova megyek mindenhol kiforrott társaságok jönnek szembe velem.


2022. jún. 13. 23:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ugyan ezzel a helyzettel állok szemben én is. Anyi különbséggel, hogy én 25 vagyok és nincs barátnőm :D.
2022. jún. 13. 23:23
 2/13 anonim válasza:
Detto. 24/f.
2022. jún. 14. 00:55
 3/13 anonim válasza:
Bumblenek van barátkozós funkciója. Amúgy menj el edzeni, és menj oda egy társasághoz. Vagy bármit sportolni. Falmászósok elég befogadóak pl. Vagy kocsmában egy 2 3 fős csapathoz csatlakozz.
2022. jún. 14. 01:20
 4/13 anonim válasza:

3#

Szerintem megspórolhattad volna ezt a kommentet. Ez a tipikus esete amikor "nem tudok mit mondani de megismétlem az összes közhelyet mert akkor biztos okosnak tűnök".


Amúgy pont edzésről jövök (0-24-es terem a rákóczi téren) és az utolsó dolog amire igenyem lett volna ebben az 1 órában az az hogy valaki csak úgy idegenben elkezdjen haverkodni.

És ezzel mindenki más is így van.

Mindenki szeretne 30-60 percet intenzíven edzeni, nyugodt körülmények között, nem random strangerekkel csevegni kéretlenül az edzés rovására.


Legközelebb tartsd meg az üres közhelyeidet, ok?

2022. jún. 14. 02:29
 5/13 anonim válasza:

Amúgy bumblét ki a tök használja? :D

Hónapokig fennvoltam párkeresési céllal, de az égvilágon senki nem matchelt velem onnan.

Pedig szándékosan az ilyen alterhipszter lányoknak tetszetős dolgokkal dobáltam tele a profilt, mivel a bumble itthon kb ilyen hipszter feminista tinder.


Kb csak kirakatnak van az egész app. Még a sokat szidott tinderen is több eredményem volt.

2022. jún. 14. 02:32
 6/13 anonim válasza:
És csak konditeremben lehet edzeni? :) legközelebb spórold meg az időt a hülye kommenteddel, amit edzehttél is volna.
2022. jún. 14. 02:34
 7/13 anonim válasza:

Bárhol lehet edzeni te gyógytégla, de edzés közben nem fogsz haverkodni ha komolyan edzeni akarsz.

Se az edzőteremben a fekvenyomásnál nem fog leállni veled trecselni senki sem, se a közterületes húzódzkodó korlátoknál.


És köszi a bíztatást, nélküled is ezer százalék hogy fogok még edzeni. Ez az egy óra most elég volt, holnap is van nap.

Na szia te közhelyhuszár.

2022. jún. 14. 02:45
 8/13 anonim válasza:
merre laktok?
2022. jún. 14. 04:49
 9/13 anonim válasza:
Csehszlovákiában
2022. jún. 14. 07:53
 10/13 anonim válasza:

Tisztelt Kérdező!


Privátban írtam tanácsot. Ez az oldal nem fogad el mindent...

2022. jún. 14. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!