Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne-e kedve valakinek...

Lenne-e kedve valakinek meztelen kiránduláshoz?

Figyelt kérdés
Naturista beállítottságúak vagy szimplán új dolgok iránt érdeklődők válaszaira egyaránt számítok! Heteró férfi vagyok, heteró hölgyek előnyben.

2022. jún. 4. 16:52
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
#40 Aki 20 férfival akar menni kirándulni (nem vegyesen), az jelentkezzen ott, ahol ilyen igény van...
2022. jún. 9. 15:19
 42/48 anonim válasza:
Lenne, de itthon ezt nem merném megtenni, mert sajnos a társadalom többsége túl prűd ehhez és a fene tudja mit fognának rám. Horvátországban tudok olyan helyeket, ahol lehet, ott túrázgattam is már meztelenül.
2022. jún. 18. 13:15
 43/48 A kérdező kommentje:
#42 Igen, ez a tapasztalat sajnos... Írtak már itt is sokmindent.
2022. jún. 18. 13:17
 44/48 anonim válasza:
Kis fiú koromban, nagyon szerettem meztelenkedni, most így felnőttként lehetőség lenne a nudizásra simán benne lennék, nyáron vidékre le megyek ott el megyek biciklizni ahogy el érek kietlen helyre akár mező stb, meg állok le veszek mindent magamról, ott egy helyen ott hagyom a ruhám, vissza megyek érte, meztelenre vetkőzöm csak a cipőt veszem vissza telefonom viszem magammal, olyankor vagyok gondban pl telefont nem tudom hova tenni semmi zseb, meg oldom, de ez a leg kevesebb, nem vagyok szégyenlős, tehát én simán benne lennék nudista kirándulásba, ha lenne lehetőség.
2022. jún. 23. 01:17
 45/48 A kérdező kommentje:
Nincs túljelentkezés heteró hölgyek részéről 🙂
2022. aug. 29. 00:41
 46/48 anonim válasza:

Szerintem még nem találtad meg az ideális célközönséget.


Ezeken kellene végigmenned és megfelelően adnod ajánlatot, garanciát:

- hány éves, hol lakik, mi jellemző rá, jövedelmi szint, családi állapot?

- mi a "probléma", amire ez a program megoldást nyújt?

- ha a "probléma" megvan, mi a pozitív jövőkép, hogy fogja érezni magát?

- milyen "kifogások", nehézségek lehetnek a programoddal kapcsolatban, arra hogy tudsz reagálni, válaszolni?

- kinek való, kinek nem való (kit akarsz, hogy ott legyen, kit nem?)

- mik a garanciák? (kifogásokra reagálhatsz itt)

- vannak-e már ügyfélajánlók? ők mit mondanak?

- gyakori kérdések és válaszok, aggodalmak?

- milyen bónuszt, pluszt tudsz adni, ha jelentkezne? (csak simán a meztelenkedés lehet nem elég)

- ki vagy te, mit teszel a világért, milyen egyéb bizalmat építő elemeid vannak? (pl: pandamentő vagy, küldetésed, hogy az emberek megéljék a szexuális szabadságukat, egyéb?)


Ezek nélkül elég sovány az ajánlat, tovább fognak lapozni.

2022. aug. 29. 08:26
 47/48 A kérdező kommentje:
#46 Megpróbálom valahogy így is feltenni, hátha lesz, aki komolyan veszi... Köszi
2022. aug. 29. 09:59
 48/48 anonim válasza:
Jön már a hűvös idő,így főleg nem lesz kedvük.Esetleg vidd ki őket Balira😁
2022. aug. 29. 10:01
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!