Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne-e kedve valakinek...

Lenne-e kedve valakinek meztelen kiránduláshoz?

Figyelt kérdés
Naturista beállítottságúak vagy szimplán új dolgok iránt érdeklődők válaszaira egyaránt számítok! Heteró férfi vagyok, heteró hölgyek előnyben.

2022. jún. 4. 16:52
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
Ilyenre olyannal kell elmenni akivel szexelni is fogsz.
2022. jún. 5. 12:21
 22/48 anonim válasza:

Miért is kell egyből a szexre gondolni ilyenkor?

Szerintem a nélkül is egy jó élmény lenne egy ilyen.

2022. jún. 5. 12:28
 23/48 anonim válasza:

Én mennék, de csak, ha lesz minimum egy nő is.

F.

2022. jún. 5. 12:35
 24/48 anonim válasza:

Miért csak akkor?

Mintha csak srácok nem tudnák jól érezni magukat.

És itt semmi melegedés meg ilyenek. De simán el tudnak lenni a srácok is egymás mellett meztelenül. Főleg egy kiránduláson.

2022. jún. 5. 12:37
 25/48 anonim válasza:
Ha melletted egy csupasz csávó sétál,aki még be is jön,persze hogy a szexre gondolsz.Meg ugye a jóidő,csend és nyugalom is kihozza belőled.
2022. jún. 5. 12:42
 26/48 anonim válasza:

#24:

Nem tudom miért, biztosan velem van a baj. Talán, mert akkor azt hihetik, hogy meleg vagyok, s így én is azt hinném.

Szívesen mennék nudista strandra is, de egyedül mivel nem akarok, partnert hozzá meg szintén csak fiút találtam volna, így a fent említettek miatt, nem...

2022. jún. 5. 12:49
 27/48 A kérdező kommentje:

#21 Nem arról szól...

#24 A férfi kísérővel fenntartások vannak, pl a #26 által leírtak. Mindenki eldönti, milyen aránnyal menne szívesen, de a mai világban simán előfordul, hogy hetero ffi-ből a túrázásra, strandolásra kibújik a bi vagy a homo, és ennek egy heteró nem örül általában. Aki olyan társasággal szívesen menne, menjen, de illik nyílt lapokkal játszani (szerintem)

2022. jún. 5. 14:08
 28/48 anonim válasza:
Biztos hogy erre idegen nőt nem fogsz találni. Gondolj bele, teljesen ki lenne szolgáltatva egy pucér pasinak, akit még csak nem is ismer. Több szerencsével járnál, ha pl textilmentes, koedukált szaunába mennél, ott mindenki meztelen, idegenek is részt vehetnek rajta (tehát nem baj ha nem ismersz senkit) viszont csúnya pofára esés lesz ha igazából csak a magamutogatás a célod :)
2022. jún. 6. 15:07
 29/48 A kérdező kommentje:
#28 tisztában vagyok az esélyekkel
2022. jún. 6. 19:28
 30/48 anonim válasza:
Én is mennék! At akarom élni a natúr kosz és ruhatlan szabadság érzését. Vegulis gyönyörű kívánatos testem van, ahogy a jó isten megalkotott. Mikor és hova indulunk?
2022. jún. 6. 20:18
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!