Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne-e kedve valakinek...

Lenne-e kedve valakinek meztelen kiránduláshoz?

Figyelt kérdés
Naturista beállítottságúak vagy szimplán új dolgok iránt érdeklődők válaszaira egyaránt számítok! Heteró férfi vagyok, heteró hölgyek előnyben.

2022. jún. 4. 16:52
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:

10# Hát nagyon nem.


Pont az ellentétes pólus.


A pecázás a nyugalomról szól, egy helyben.


A te ötleted folyamatos stressz és vándor.

2022. jún. 4. 20:59
 12/48 anonim válasza:
Ez nem egy hobbi...csak beteg vagy.
2022. jún. 4. 21:06
 13/48 A kérdező kommentje:
#12 Olvass jobban utána
2022. jún. 4. 21:17
 14/48 anonim válasza:
Természetesen igen, van kedvem és évente 2x meg is teszem. Ilyenkor a túravezető egy engedélyezett területen vezeti a csapatát (a helyszínt ő előzetesen bejárja, a terület tulajdonosonak tudtával, engedélyével bír) és a helyszínen nincs más, csak a naturisták. Nincs para meg szembejövő textilesek sem. Csak madarak, erdei állatok, csend és a gyönyörű természetközeli élmény. Legközelebb június 18-án lesz ilyen túra. A kérdezővel szívesen találkozom ott. A társaság teljesen vegyes, mind neműkben és életkorukban is. Hazai pályán ez már több mint a 40. meztelen gyalogtúra lesz de voltam már hasonló külföldin is.
2022. jún. 5. 06:10
 15/48 anonim válasza:

Én szívesen mennék ilyenre, csak sajnos időm nem engedi, de egyszer biztos szánok időt a nudista kirándulás, strand. És minden olyan tevékenységre, ahol meztelenül lehet lenni társaságban.

Akár egy nomád hetet is el tudnék képzelni, valahol eldugva egy erdőben, hogy az olyanok mint akik itt válaszoltak, biztos ne találjanak meg.

Magyarországon sokkal több nudista programot kéne szervezni, mert sokkal nyitottabb, és természetesebb meztelenül lenni.

23 éves srác vagyok

2022. jún. 5. 06:31
 16/48 anonim válasza:
Én, mikor tehetem, meztelenül horgászom. :)
2022. jún. 5. 08:10
 17/48 anonim válasza:
16# Belógatod a vízbe a kukacodat 😂?
2022. jún. 5. 09:59
 18/48 anonim válasza:
Nem, de a búzamezőmön kaszálhatsz meztelenül, és vihetsz magaddal másokat is. Szerzámot hozzatok, pénzt nem kaptok, de cserébe van jó program és helyszín. :)
2022. jún. 5. 10:05
 19/48 anonim válasza:

#17:

Neeem! 😂

2022. jún. 5. 10:46
 20/48 A kérdező kommentje:
#14 Hasznos infó, olvastam is, de az időpont és a helyszín sem jó nekem. Talán szeptember, esetleg jövőre
2022. jún. 5. 12:18
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!