Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A legjobb barátommal 12 éve...

~Rezi~ kérdése:

A legjobb barátommal 12 éve vagyunk elvileg bffek,de az utolsó 1 évben eléggé elhidegültünk egymastol.Most már kb csak akkor keres,ha vmi problámája van a barátjával vagy más barátnőivel de amúgy nem hív el egy buliba sem meg semmi ilyen programra.?

Figyelt kérdés
Pedig amúgy látásból/pár szóra ismerem az összes barátját akikkel bulizik és csak engem nem hívnak meg. Szval kb havonta egyszer ír krízishelyzetekben h segítsek. Szerintetek mit tegyek?

2022. máj. 19. 14:44
 1/4 anonim válasza:

Nem írtál arról, hogy te hívnád bárhova és mindig lemondaná, szóval lehet többet kéne invitálni. Talán azt érzi te húzod el magad, vagy nem teszel bele elég energiát.


A másik részről ha a pasijával gond van, akkor az a fő fókusza, egyébként is egy párkapcsolatra jobban szoktak figyelni. Sok barátság elhal emiatt.


Valószínűleg a legjobb az lenne, ha értelmesen beszélnél vele, elmondanád hogy szeretnéd szorosabbra fűzni a barátságotokat újra. Elfogadod ha kevesebb ideje van, de megbeszélhetnétek több időt, amikor együtt vagytok, utána pedig jobban tervezzétek meg mikor találkoztok, mennyit és miket csináltok. Te is tegyed bele a magad részét.


Ki lehet próbálni új dolgokat, amiket eddig nem. Új helyekre menni, utazni kicsit. Kiszakadni a megszokottból, új élményeket szerezni. Akár csak a környéken, nem kell ehhez a világ végére menni. A bulik egy elég alja program egy barátsághoz - egyszer-egyszer nincs vele gond, de ha ennyiből áll, az csak haver, ivópajtás.


Illetve az is lehet, hogy a nagy "bff" már rég nem az aminek te gondolod, van neki új például. Amivel nincs gond, változunk, de lehet neked is átkéne értékelni a barátságot. Ez attól függ, hogy mikor beszélsz vele erről, akkor ő hogy gondolkodik erről, mit mond.

2022. máj. 19. 14:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezen még bem gondolkodtam. Valszeg én se hívom sokat és csak azon gondolkodom h ő miért nem. Köszönöm szépen a választ!
2022. máj. 19. 15:05
 3/4 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van csak azzal megspékelve hogy azzal a lányal 2. Óta elenségek vagyunk vel jár bulizni és rám mérges amikor megsértödöm szerintek mi legyen vele?
2022. máj. 22. 17:31
 4/4 anonim válasza:

#3 Ne sértődj meg rá. Lehet ti "ellenségek" vagytok, de ő jóban van vele.


2. óta elég sok idő eltelt, változnak az emberek. Talán adhatnál egy esélyt neki te is.


Ha nem akarsz, az sem gond, de nem a te dolgod ő kivel barátkozik.

2022. máj. 22. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!