Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehetünk még legjobb barátnők?...

Lehetünk még legjobb barátnők? Ha igen, hogyan?(hosszú)

Figyelt kérdés
Három éve kiköltöztünk külföldre, emiatt természetesen sulit kellett váltanom. Nagyon antiszociális és önbizalomhiányos vagyok, ezért eddig nem is Mertem beszélgetni senkivel. Egy legjobb barátnőm volt, ő év elején elment a suliból. Neki volt még egy barátnője, azzal vagyok mostanában, de vele nagyon nem talál a szó, mert én olyan vagyok hogy ha nem ismernek azt hiszik csendes vagyok, amiután megismernek azt kívánják bárcsak az lennék...na mindegy. A lényeg hogy van egy lány az osztályban(legyen Kata), aki fix olyan mint én természetben/személyiségben, ugyanaz az érdeklődési körünk, meg ő is nagyon sokat mond és sokat hülyéskedik, mint én. Vele rég akartam barátkozni csak ugye nem mertem meg volt egy legjobb barátnője(legyen Orsi). Szerintem az ő barátságukat mindenki irigyelte, annyira jóban voltak. De kb egy hónapja összevesztek, azóta nem nagyon beszélnek. Az osztály nagyrésze (persze a lányok közül) Orsihoz ment, egy volt aki Kata pártját fogta(de vele Orsi és Orsi barátnői is jóban vannak),emiatt párat Kata le is tiltott. Ezután jött hogy Kata velem volt nagyszünetekben és kezdtem örülni hogy végre alakul valamerre és lehetünk még nagyon jóban. De ma is és tegnap is az egyik olyannal volt akire mondta hogy letiltotta, és vele is nagyon jól megvannak. És más is, mert ugye anyanyelvi szinten beszélnek mind a ketten, összeszokottabbak is, barátnők is voltak, stb... Ezért nem hiszem hogy Kata továbbra is nyitna felém, mert mi van ha kibékül megint a többiekkel? És úgy érzem csak akkor van velünk amikor nincs más. Kéne tegyek valamit? Lehetne hogy jobb legyen a kapcsolatunk? Mit gondoltok? Tudom kicsit hosszú lett, ezért nagyon örülök ha elolvastad és válaszolsz is.😇😇😇
2021. nov. 18. 15:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!