Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Diákmunka alatt szereztetek...

Diákmunka alatt szereztetek barátokat?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy akkor dolgozni fogok és az érdekelne, hogy ti diákmunka alatt szereztetek-e barátokat. Gyorsétterembe fogok menni.
2022. máj. 7. 15:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem.
2022. máj. 7. 15:40
 2/15 anonim válasza:
Én nem, mert nem barátkozni megyek, hanem dolgozni. Barátnőm meg diákmelóban ismerte meg a jelenlegi párját. Ha te barátkozni szeretnél és más is nyitott rá simán lehet.
2022. máj. 7. 16:27
 3/15 anonim válasza:
Én haverom is diakmelo soran találta meg a baratnojet szoval barmi lehet
2022. máj. 7. 16:29
 4/15 anonim válasza:
Munkahelyen nincs barátság.
2022. máj. 7. 16:56
 5/15 anonim válasza:
Jajj, de sok negatív ember van erre. Én 2 éve dolgozom szintén gyorsétteremben és rengeteg barátom lett, közeliek és kevésbé közeliek is. :) Jó munkát, csak ne vidd túlzásba. :)
2022. máj. 7. 19:09
 6/15 anonim válasza:
Nem, mert amikor diákmunkán voltam anno, a főnök nem engedte átvariálni a beosztást, és mivel a kedvenc csapatom meccsével ütközött a meló, többet engem nem láttak.
2022. máj. 7. 21:16
 7/15 anonim válasza:
✅ IGEN ! - RENGETEGET ! ooo
2022. máj. 9. 20:30
 8/15 anonim válasza:

✅ Pl.: (pénteken) összeismerkedtem egy sráccal (csak egy napot dolgoztunk együtt)

✅ másnap (szombaton) segítettem messengeren neki, hogyan hívjon el egy lányt randira.

✅ Vasárnapra (tegnap) meg elhívott egy INGYENES AIRSOFT PARTY-ra.

✅ Most csütörtökön meg egy 15 fős baráti piknik lesz a margitszigeten (délután), utána meg ezekkel a skacokkal este átsétálunk a BUDAI oldalon lévő TÁNCFESZTIVÁL NYITÓ PARTIJÁRA ! ( "KOBUCI" kert )

⛔️ Egyetlen egy napot dolgoztam a sráccal - de rajta keresztül most vagy még 20...30 embert megismerek/megismertem. (de olyan 4...5 tartósat ígérek belőle)

⛔️ Meg már szervezzük a következő közös AIRSOFT partykat / meg az egyéb kirándulós dolgokat.

2022. máj. 9. 20:39
 9/15 anonim válasza:
Mindig a bulin jár az eszed, utolsó? Miért nem a könyvtárban töltöd az idődet?
2022. máj. 9. 22:29
 10/15 anonim válasza:

#9.) ☢️ Talán mert kiolvastam mindent ?

✅ Mivel semmit sem tudsz rólam, így vitázni sincs értelme :D

✅ A kommented csak "feltételezz", de hasraütésszerűen... :D

✅ Te miért nem veszel levegőt? Kilences !? Oxigén nélkül nincs agyi működés !

🚫 Tán ezt nem olvastad a könyvtárban ? :)

⛔️ Amúgy az áprilisi randim egy könyvtárban volt (könyvtáros randi egy BME-s lánnyal)

🚻 és itt GYK-n "szedtem fel" :P

💟 HELGA ! ---> I 💘 YOU

2022. máj. 9. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!