Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, akik jól tudnak...

Férfiak, akik jól tudnak ismerkedni, csajozni, ti hogyan szereztétek meg ehhez a "tudást"?

Figyelt kérdés

Hogyan kezdtétek és hogyan fejlesztettétek magatokat, hogy már jól tudtok ismerkedni?


Teljesen kezdő vagyok. Minden jó tanács jól jön:)


Eddig 0 barátnő és már nekem is ideje lenne elkezdeni.


20F



2020. szept. 22. 14:57
 1/10 anonim válasza:
Hát én ezt nem tudásnak nevezném hanem önbizalomnak. Jól kell improvizálni. Senkitől sem hallottam még, hogy az univerzális csajozós szriptek működnének. Az hogy kedves vagy meg udvarias az nyilván alap, emelett ápolt, elegáns. Valamint a nők igénylik hogy figyelj rájuk, néha nehéz mikor olyan dologról beszélnek ami nagyon untat, de fenn kell tartani a látszatot, na szóval érdeklődönek kell tűnni.
2020. szept. 22. 15:24
 2/10 anonim válasza:
A pénz az, ami igazán érdekli a nőket. Ez a titka az egésznek. ;)
2020. szept. 22. 15:49
 3/10 anonim válasza:
Senkit nem akarok az idealizmusából kiábrándítani... De így 40 évesen, pénzzel megtömve, 2 elég jó kocsival, 2 házzal stb., a 18 éves csajsziktól kezdve az 50 évesig minden nő egyszerűen rám akar mászni. Megjegyzem, nem tudok csajozni, sosem tudtam, rossz a szövegem, a tudományom kimerül a normális beszélgetésben. Talán az egyetlen, amiben jó vagyok ilyen téren, az az öltözködés és divat :) Hát, ez van :)
2020. szept. 22. 17:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Azok a Goldiger-ek. Azok pont az a fajta, akiket csak a pénz érdekel...
2020. szept. 22. 17:38
 5/10 anonim válasza:

"Azok a Goldiger-ek. Azok pont az a fajta, akiket csak a pénz érdekel..."

Nagyon úgy néz ki, hogy mindenki ilyen körülöttem, akivel csak szóba állok. A patikuslánytól kezdve a harmadik unokatesóig. Most mit tegyek, ha így van? :D

2020. szept. 22. 17:44
 6/10 anonim válasza:
40 évesen nagy csoda, hogy ezek mind megvannak neked. Ha ki vagy tömve pénzzel, akkor az öltözködésed sem nézik, legyél tiszta és rendezett. A pénz a lényeg.
2020. szept. 22. 17:54
 7/10 anonim válasza:

Nem tudom, nálam a humorral és a kedvességel lehet a legkönnyebben befutni.

N

2020. szept. 22. 18:04
 8/10 anonim válasza:

#7


De azért egy Lamborghini elfeledteti ha se nem humoros, se nem kedves. Ugye? 😆

2020. szept. 22. 19:39
 9/10 anonim válasza:
Nem mondanám. Attól nem kedvelném. És akit nem kedvelek, annak nincs helye az életemben.
2020. szept. 22. 19:44
 10/10 anonim válasza:

Persze persze ismerem én ezt.


Egyik csaj azért akar csak barát lenni mert túl visszafogott voltam. A következő azért mert túl hiperaktív voltam. A másik meg azért mert túl kedves vagyok hozzá és ő ezt a kedvességet nem a igényli.


Akkor mégis mit akartok?

Tuti, hogy a külsőmmel van mindenkinek baja, nem a belsővel, ezek csak kifogások.

2020. szept. 22. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!