Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki privátozna velem aki...

Valaki privátozna velem aki biszex férfi, mint én, úgy, hogy nem a szex volna a fő beszédtéma, hanem hobbik, érzelmek?

Figyelt kérdés
Kb 25-50 éves kor közötti levelezőpartnert keresek ilyet, én 40 es biszex férfi vagyok.

2022. máj. 6. 02:21
 1/7 Camorri válasza:
Miért fontos hogy biszex legyen az illető? Ha a szexualitás úgyse téma, akkor miért kikötés pont az?
2022. máj. 6. 07:55
 2/7 anonim válasza:
nekem írhatsz
2022. máj. 6. 08:21
 3/7 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.
2022. máj. 6. 09:06
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Camorri, azért, mert szinte senki nem mellőzi a nemi életet, én se, viszont kiírtam e kérdést, mert ismerkedéskor a többsége a melegeknek / biszexeknek szinte csak a szexről tud beszélni, én viszont többnyire más témákról beszélgetnék velük, miközben nyilván ismerkednék is biszex férfival, esetleg meleggel.


Ez egy ismerkedős rész, és engem nem csak a szex érdkel, hanem a lélek is. Puszta barátkozásra is nyitott vagyok biszex férfiakkal.


Egyébként a biszexualitás jár olyanfajta attitűddel, amely által egy másik biszex férfi több szempontból is esélyesen meg tud engem érteni illetve vele egymást, mint egy heteróval.


Egyszóval levelezőtársakat keresek, biszex férfiak közül, barátkzni és tartalmasan beszélgetni, de nem zárom ki, ha más is alakul, csak lehessen már mélyebb témákról is beszélgetni. A szex is jó dolog, de ne csak arról szóljon az élet...

2022. máj. 6. 22:00
 5/7 anonim válasza:
Irhatsz nekem is. Hol laksz? Én győri vagyok fiatalos, de 51 vagyok.
2022. máj. 7. 06:33
 6/7 anonim válasza:
én bp mellett irhatsz nekem is
2022. máj. 7. 16:06
 7/7 anonim válasza:
A méret nem számít? :D Vagy lesz más téma is?! Mert amit eddig írtál, nem sokmi....
2022. jún. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!