Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan lány aki pszicho...

Van itt olyan lány aki pszichonauta?

Figyelt kérdés

De akár érdeklődés szintjén is avagy volt olyan élménye ami ha nem is különféle drogokhoz köthető de a valóságot kérdőjelezik meg és szereti felfedezni a valóság korlátjait akár szerekkel vagy anélkül, más módon?

A "hülye drogosok" meg hasonlókat kérem mellőzni, illetve ha nem tudjátok miről van szó vagy kérdezettek vagy menjetek tovább, dankeee :)


Mivel barátkozás és tapasztalatcsere a célom így inkább privátban beszélgetnék, meg aztán érzéseim szerint nem mindenki lenne vevő public a mélyebb tapasztalatcserére :D


2022. ápr. 26. 13:23
 1/4 anonim válasza:
Engem érdekell higy ez micsoda elmeseléled?
2022. ápr. 26. 14:09
 2/4 anonim válasza:
Figyelj! Bokorpusztán volt 2 szatolim g3ci meg volt két nirvánám, az egyik visszatérő, a másik majdnem egy soha vissza nem térő.
2022. ápr. 26. 19:39
 3/4 anonim válasza:
Én nem gondolom úgy, hogy egyikünk is létezne, igazából én magam sem tudom hogy mit hiszek valóságnak, eddig csak egy szimulációhoz tudtam hasonlítani. Viszont nem találtam a pszihonauta jelentését, letudnád írni? Akár privátba is, plusz szívesen meghallgatnám a te szemszöged.
2022. ápr. 27. 01:02
 4/4 anonim válasza:
Hogyne lenne :D Én űrhajós elmebeteg vagyok.
2022. ápr. 28. 17:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!