Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kerekesszékes fiúk, lányok,...

Kerekesszékes fiúk, lányok, vagy bárki érdeklődő! Benne lennétek ilyesmiben?

Figyelt kérdés

Mindig is vonzott, ha valaki kerekesszéket használ, főleg velem nagyjából egykorúak esetében. Mindig is menőnek tartottam, ha lazán kezeli ezt a helyzetet. Vonzza a figyelmet, elismerést vált ki belőlem és az jár a fejembe, bárcsak én is lehetnék olyan menő. Mindezek annyira érdekeltek, hogy kénytelen voltam kipróbálni mindezeket, hogy kielégítsem a vágyakat. Annyira érdekelt, hogy milyen kerekesszékkel közlekedni, hogy vettem egyet és volt, hogy abban töltöttem el egy-egy napot és mentem (persze kísérettel) sokfelé Budapesten. Volna, aki benne lenne közösen ilyesmibe? Akár mint alapból kerekesszékkel közlekedő, akár a téma iránt érdeklődő kísérőként vagy szintén kerekesszékben. Elsősorban népszerű helyek, látványosságok, leginkább aktív kikapcsolódást nyújtó helyszínek pl. fürdők, strandok ily módon történő látogatása érdekelne a legjobban.

20/F



2022. márc. 6. 19:24
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Akkor menjetek!
2022. ápr. 16. 20:38
 22/28 anonim válasza:
nem kell betegnek nevezni, teljesen kulturáltan adta elő a dolgot..nyilván lehet valamilyen trauma, neurózis az oka, ami miatt érdekli a helyzet - ez ugye egyfajta kiszolgáltatottságot jelent - de pont hogy ez a helyes megküzdés vele, hogy elébe megy, ilyen emberekkel barátkozik....
2022. ápr. 23. 11:11
 23/28 anonim válasza:
Na mizu?
2022. ápr. 23. 12:55
 24/28 Moonwalker válasza:

Igen ez furcsa keztetés volt amennyiben igy történt ...en jároképes vagyok (segédeszkoz nélkul ....

És egy MEREK nevű rehabkozpontban lakom (pest ,marczibànyi tér)

Itt meyra ottobock és egyéb elektromos ,kerekesszékkel kozlekednek idősek es fiatalok ,akiknek nem adatott meg a sajàt egészséges láb sajnos ....Te neked erre nincs szukséged,mert tudsz járni (ne figuràzd ki a beteg társaidat ,ez nem egy jo dolog ....)

2022. ápr. 26. 23:24
 25/28 anonim válasza:

Kerdezo,en beultetnelek es tologatnalak szivesen.

[link]

2022. nov. 7. 06:34
 26/28 anonim válasza:
Miújság?
2022. nov. 8. 03:30
 27/28 A kérdező kommentje:
#26. Elnézve a válaszokat, szerinted? :D
2022. nov. 8. 11:24
 28/28 anonim válasza:
Én csatlakoznék szívesen. Kipróbálnám én is
2023. dec. 26. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!