Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kerekesszékesek, van kedvetek...

Kerekesszékesek, van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kifejezetten vonz, ha valaki kerekesszéket használ. Legyen az rászorultság, pl bénulás miatt vagy csak úgy, az izgalom kedvéért. Szívesen ismerkednék olyan kerekesszékes lányokkal és fiúkkal, akiket nem zavar ez a kiemelt érdeklődésem, de olyanokkal is, akik nem kerkesszékesek, de szintén vonzódnak, érdeklődnek a téma iránt, izgalmasnak tartják, kipróbálnák azt.

20/f


2021. aug. 13. 22:45
 1/7 anonim válasza:

Én nagyon szívesen kipróbálnám magam kerekesszékben, nagyon izgatónak találom.

27f

2021. aug. 13. 23:02
 2/7 anonim válasza:
Izgalmas? Te beteg vagy kérdező. Nem kicsit.
2021. aug. 13. 23:41
 3/7 anonim válasza:
Vannak bajok.
2021. aug. 13. 23:46
 4/7 anonim válasza:
Írj.
2021. aug. 13. 23:47
 5/7 anonim válasza:
Szia. Én nem vagyok kerekesszékes, de én is vonzódom a kerekesszékes lányokhoz, fiúkhoz. Többször is próbáltam már ki kerekesszéket. Írhatsz privátban.
2021. szept. 7. 15:22
 6/7 anonim válasza:
Furcsa vonzalom, de ha annyira érdekel, hát itt egy kerekesszékes. Nyitott vagyok, bármit lehet tőlem kérdezni.
2021. szept. 24. 22:00
 7/7 anonim válasza:
Siker?
2021. okt. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!