Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kerekesszékes fiúk, lányok,...

Kerekesszékes fiúk, lányok, vagy bárki érdeklődő! Benne lennétek ilyesmiben?

Figyelt kérdés

Mindig is vonzott, ha valaki kerekesszéket használ, főleg velem nagyjából egykorúak esetében. Mindig is menőnek tartottam, ha lazán kezeli ezt a helyzetet. Vonzza a figyelmet, elismerést vált ki belőlem és az jár a fejembe, bárcsak én is lehetnék olyan menő. Mindezek annyira érdekeltek, hogy kénytelen voltam kipróbálni mindezeket, hogy kielégítsem a vágyakat. Annyira érdekelt, hogy milyen kerekesszékkel közlekedni, hogy vettem egyet és volt, hogy abban töltöttem el egy-egy napot és mentem (persze kísérettel) sokfelé Budapesten. Volna, aki benne lenne közösen ilyesmibe? Akár mint alapból kerekesszékkel közlekedő, akár a téma iránt érdeklődő kísérőként vagy szintén kerekesszékben. Elsősorban népszerű helyek, látványosságok, leginkább aktív kikapcsolódást nyújtó helyszínek pl. fürdők, strandok ily módon történő látogatása érdekelne a legjobban.

20/F



2022. márc. 6. 19:24
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Neked egy pszichologus kene inkabb..
2022. márc. 6. 19:28
 2/28 anonim válasza:
Szégyeld magad te beteg fasz..
2022. márc. 6. 19:31
 3/28 anonim válasza:
😅😅😅 Te fogyatékos elmebeteg lettél.
2022. márc. 6. 20:17
 4/28 anonim válasza:
Nem
2022. márc. 6. 20:22
 5/28 anonim válasza:
Kerekesszék-fétis?? Az igen.
2022. márc. 6. 21:22
 6/28 anonim válasza:
Azért csak jobb mint ha kakával játszadozna
2022. márc. 6. 21:44
 7/28 anonim válasza:
Elég beteg
2022. márc. 6. 22:24
 8/28 anonim válasza:
Te ilyen kerekesszék perverz vagy? 😂
2022. márc. 6. 22:51
 9/28 anonim válasza:
Bocs, de te beteg vagy. Tudjuk, hogy vannak iylen emberek, de próbáld vissza fogni a perverziódat, és kezeltessed magad. Ez senkinsek sem jó.
2022. márc. 6. 22:53
 10/28 anonim válasza:
Az egesz napom elvolt cseszve, ez az ejjeli műszak is egy tragya volt ... eddig ... kösz kerdező feldobtad a napomat ... nem vagy komeplett ugyh ha pesti lennek tuti mennek veled, kerekes-szekezni menő vagy, vennek egyet en is :-D
2022. márc. 7. 03:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!