Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kerekesszékes fiúk, lányok,...

Kerekesszékes fiúk, lányok, vagy bárki érdeklődő! Benne lennétek ilyesmiben?

Figyelt kérdés

Mindig is vonzott, ha valaki kerekesszéket használ, főleg velem nagyjából egykorúak esetében. Mindig is menőnek tartottam, ha lazán kezeli ezt a helyzetet. Vonzza a figyelmet, elismerést vált ki belőlem és az jár a fejembe, bárcsak én is lehetnék olyan menő. Mindezek annyira érdekeltek, hogy kénytelen voltam kipróbálni mindezeket, hogy kielégítsem a vágyakat. Annyira érdekelt, hogy milyen kerekesszékkel közlekedni, hogy vettem egyet és volt, hogy abban töltöttem el egy-egy napot és mentem (persze kísérettel) sokfelé Budapesten. Volna, aki benne lenne közösen ilyesmibe? Akár mint alapból kerekesszékkel közlekedő, akár a téma iránt érdeklődő kísérőként vagy szintén kerekesszékben. Elsősorban népszerű helyek, látványosságok, leginkább aktív kikapcsolódást nyújtó helyszínek pl. fürdők, strandok ily módon történő látogatása érdekelne a legjobban.

20/F



2022. márc. 6. 19:24
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
És nem üvöltötték le az elmebeteg fejed, amikor felálltál a tolószékből? A tolószék azoknak van, akik nem tudnak járni, egyik vagy mindkét lábuk sincs, BÁRMI is az oka. A kísérőd. Őt meg mennyivel fizetted le, hogy belemenjen ebbe az oltári baromságba? A tolószék nem egy olyan dolog, mint a kerékpár, hogy bárki használhatja. Az csak a mozgáskorlátozottaknak van!
2022. márc. 7. 08:24
 12/28 anonim válasza:

Leszel TE beteg, majd magaddal szórakozol nem a beteg társaimmal!



Majd emlékezz!

2022. márc. 8. 05:25
 13/28 anonim válasza:
Troll. Ennyire elmebeteg nem lehet senki.
2022. márc. 8. 19:28
 14/28 anonim válasza:

Én amúgy benne lennék, nincs ilyen fétisem, de szeretek spontán lenni.

Miért kell mindenkinek letolni szegény kérdezőt, vezzessétek máshol a feszkot, tipik magyarok...

A kérdezőnek nem az volt a célja, hogy a mozgássérült embereket gúnyolja,

Szereti ha az emberek megnézik, de mivel különbek a márkás ruhában járó vagy ízléstelenül öltözködő emberek? Vagy a haspólóban/miniszoknyában rohangászó felszínes plázap*csák? Az ő kérdéseik alatt miért nem látok ilyen kommenteket?

2022. márc. 13. 03:16
 15/28 anonim válasza:

#14

De nagyon véded a kérdezőt. Vagy netán te magad vagy a kérdező, csak másik fiókról?

2022. márc. 13. 10:36
 16/28 anonim válasza:
14-es,szegény kérdező? Mindenki hülye,Ő a normális? Ne hasonlítsd már az öltözködést egy ilyen betegagyú elképzeléshez! A kérdező meg ne kísértse a sorsot,ha ilyen helyzetbe kerülne legfőbb vágya lenne onnan felállni!
2022. márc. 13. 11:48
 17/28 anonim válasza:

Érintettként találkoztam hasonló mentalitással, egyszer egy lány - az általános iskola valamelyik felsőosztályába jártunk - azt mondta, hogy irigyel a (járó)botjaim miatt, mert sok odafigyelést és törődést kapok. Az ilyen gondolatok engem mindig elszomorítanak, s nem azért, mert megfizettem az "odafigyelés" árát, hanem mert baj az, ha valaki ezt akárcsak teoretikusan is irigyli.

Kérdező, tényleg keress fel egy szakembert.

2022. márc. 13. 12:39
 18/28 anonim válasza:

#15 nem talált

#16 de, szerintem a divat is ugyanúgy egy beteg dolog, meg ha valaki azért vesz fel egy ruhát hogy mások megnézzék.

Persze nem arról beszélek, hogy valaki vesz egy minőségi ruhát, hanem valami kamu gucci ruhával próbál felvágni, hogy mindenki megnézzék, mint pl ő:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2022. márc. 13. 13:38
 19/28 anonim válasza:
18-as,Te még nem voltál beteg,gondolom ezért nem tudsz különbséget tenni.Egyébként a kérdező próbálja ki. Legalább 1 héten át rendezze így a dolgait. Nincs felállás. Gondolom akkor elmenne a kedve ettől.
2022. márc. 13. 17:55
 20/28 anonim válasza:
Szia! Én is vonzódom a kerekesszékesekhez. Én benne lennék egy ilyen kerekesszékes kirándulásban.
2022. ápr. 16. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!