Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek sikerült itt annyira...

Valakinek sikerült itt annyira összebarátkozni valakivel, hogy abból találkozó is lett?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.


Eddig kb 10 kérdést írtam ki, különböző irányokból arra vonatkozólag hogy barátkozni szeretnék korombeliekkel.

Illetve sok kérdésre is válaszoltam.


Rengeteg ember írt, kb 20al még insta beszélgetés is lett, ami azért már előrelépés az itteni csevegéshez képest.


De jó részük pár óra vagy pár nap után eltűnik.


Ha valakivel mégis sikerülne barátkozni több napon át, és felvetem hogy találkozhatnánk egy bevásárlóközpontban egy kávéra, akkor mintha megrémülnének ettől.


Sikerült már valakinek egy rendes baráságot kialakítani, amiből találkozó is lett?


2022. febr. 8. 17:34
1 2
 1/18 anonim válasza:

nekem több fajta kapcsolat is alakult itt férfi létemre

párkapcsolat, lazább kapcsolat, élőben is találkozás, több éves levelezés, netes beszélgetés


mindből több is volt


F

2022. febr. 8. 17:35
 2/18 A kérdező kommentje:

#1


Párkapcsolat és barátság itt született a gyakorin?

2022. febr. 8. 17:37
 3/18 anonim válasza:
igen innen indultak
2022. febr. 8. 17:41
 4/18 anonim válasza:
Csak szexkapcsolat alakult ki.
2022. febr. 8. 17:43
 5/18 anonim válasza:
Nekem is volt innen barátnőm, és valószínűleg nem én vagyok az egyetlen
2022. febr. 8. 18:27
 6/18 anonim válasza:

Kis híján. Talán öt lányt ismertem meg innen 2010 óta, mindegyikükből Facebookos beszélgetőpartner lett. Már nem tartom velük a kapcsolatot.

28 (lassan 29) F.

2022. febr. 8. 18:54
 7/18 anonim válasza:
Én egy lannyal találkoztam, és 3 másikkal rendszeresen beszélek innen, ez az alatt a kb 1.5 hónap alatt jött össze mióta beregisztráltam.
2022. febr. 8. 19:15
 8/18 anonim válasza:
#7 te egy Casanova lehetsz😁
2022. febr. 8. 19:17
 9/18 anonim válasza:
Miért lennék az? Nem mondtam hogy össze is jöttem velük, főleg csak barátkoztunk. Aztán most egyikükkel kezd talán alakulni komolyabb is de lehet abból se lesz semmi.
2022. febr. 8. 19:19
 10/18 anonim válasza:
Igen, kettővel találkoztam, s volt/van több hosszú levelezés is.
2022. febr. 8. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!