Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egy találkozón mit lehet...

Egy találkozón mit lehet kérdezni, hogy beinduljon a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Szóval megkérdeztem egy embert, aki nagyon tetszik, hogy nem-e lógna velem egy kicsit, igent mondott, de lövésem sincs, hogy miről fogunk beszélgetni, és el akarom kerülni a kínos csöndet. Amik meg az interneten vannak kérdések, mindegyik olyan idióta... Évfolyamtársak vagyunk, nem pedig valami random tinderes emberkék.


Miket tudnék tőle kérdezni, amivel úgy beindítom a beszélgetést? Esetleg mit tudnék érte tenni, hogy jobban megkedveljen?



2021. dec. 8. 09:12
 1/8 anonim válasza:

ha évfolyamtársak vagytok, akkor beszélgethettek a suliban levő tanárokról, diákokról, vicces történetekről


hobbik, érdeklődési körök, jövőbeli tervek, filmek, játékok, technológiák......

sok-sok téma van amiről lehet beszélgetni, HA mind2 fél vevő rá persze

2021. dec. 8. 09:17
 2/8 anonim válasza:
A szocioökonómiai következményei a modern társadalomban jelen levő túlzott kommunikációs gátlásoknak. Ez tök jó téma lenne, és elég releváns, hogyha itt kérdezel ilyet :D
2021. dec. 8. 10:11
 3/8 anonim válasza:
Mások vagyunk, de nekem ilyen nem okozna problémát. Én azonnal azzal kezdeném, hogy mihez lenne kedved? Sétáljunk, beüljünk valahova? Van kedvenc helyed? Miért szereted? Gyakran jársz oda? Kikkel szoktál oda menni? Milyen napod volt? És így szép lassan egy kötetlen beszélgetés alakul ki. Nem kell ezen annyit görcsölni, mint gondolod.
2021. dec. 8. 14:07
 4/8 anonim válasza:

Nekem nem tetszene a sok kérdezés.

Jobb szeretem, ha nem túldicsérve, de beszél a másik magáról.

Ennek eredménye, hogy és is beszélek magamról.

Ha túl sokat kérdezel, az nem "együttlógás" érzetét kelti, hanem rendőrségi kihallgatásét.

2021. dec. 8. 14:15
 5/8 anonim válasza:
NEm vagy kíváncsi semmire vele kapcsolatban???? Bármit kérdezhetsz... Aztán majd beindul a beszélgetés.
2021. dec. 8. 15:15
 6/8 anonim válasza:
Nagyban függ attól, hogy rasszista e az ember. Ha igen beszélhettek a magyar cigány kérdésről de ha nem akkor inkább kerüld a témát.
2021. dec. 9. 08:26
 7/8 anonim válasza:

Évfolyamtársak vagytok? Tehát egyetemisták? Akkor a magyar nyelvhelyességgel tisztában kellene lenned: nem-e lógna velem egy kicsit - helyesen: nem lógna-e, mert az ige után jön az e kérdőszó.

Egyébként te vagy a lány? Akkor rosszul tetted, hogy megkérdezted, vagy mindketten fiúk vagytok? Akkor előbb kellett volna tudnod róla valamit, mi érdekli, aszerint kellene a programot kialakítani.

2021. dec. 9. 12:17
 8/8 anonim válasza:
Suliról, politikáról, és ha más véleményen vagytok, többet akár nem is kell találkozni. Jobb ezt az elején tisztázni.
2021. dec. 9. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!