Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek sikerült itt annyira...

Valakinek sikerült itt annyira összebarátkozni valakivel, hogy abból találkozó is lett?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok.


Eddig kb 10 kérdést írtam ki, különböző irányokból arra vonatkozólag hogy barátkozni szeretnék korombeliekkel.

Illetve sok kérdésre is válaszoltam.


Rengeteg ember írt, kb 20al még insta beszélgetés is lett, ami azért már előrelépés az itteni csevegéshez képest.


De jó részük pár óra vagy pár nap után eltűnik.


Ha valakivel mégis sikerülne barátkozni több napon át, és felvetem hogy találkozhatnánk egy bevásárlóközpontban egy kávéra, akkor mintha megrémülnének ettől.


Sikerült már valakinek egy rendes baráságot kialakítani, amiből találkozó is lett?


2022. febr. 8. 17:34
1 2
 11/18 anonim válasza:
Egy fiuval találkoztam, valószínű még fogok is, tartjuk a kapcsolatot
2022. febr. 8. 19:29
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát nem semmi.


Nekem bezzeg nem jön össze soha egy tali se.

2022. febr. 8. 19:55
 13/18 anonim válasza:
20évesen ne nyavalyogj,így nem is lesz csaj.
2022. febr. 8. 20:00
 14/18 anonim válasza:
Hát ha érdekel valami tanács, direktben ne írd ki azt ide hogy na lányok ki akar ismerkedni, én is úgy ismertem a barátnőm hogy ráírtam valami kérdés miatt. #5 voltam
2022. febr. 8. 20:11
 15/18 anonim válasza:
Itt nem de anotalkon igen és mostmár sajna úgy látom hogy az volt az első és utolsó barátságom életem során mert amilyen emberek vannak inkább hagyjuk.. A lényeg annyi hogy egy nyomorék voltam hogy összevesztünk most nem lenne az hogy nap mint nap rajta agyalok mit kellett volna másképp, na de mindegyis.. Másoknak azért sok sikert! Ha már nekem nem sikerült másnak legyen jó.
2022. febr. 8. 21:24
 16/18 anonim válasza:
Igen lett találkozó belőle fél év beszélgetés után, de sajnos félrementek a dolgok és már nem beszélgetünk:/
2022. febr. 8. 22:45
 17/18 anonim válasza:

Persze.

Pár lányt szűztelenítettem is innen... 😜

2022. febr. 10. 08:49
 18/18 anonim válasza:
Teljesen megértem a kérdezőt, nem egyszerű.Nekem őszinten a sok itteni beszélgetesből 2 fiúval sikerült talalkoznom.Azt ha valaki attól is megrémül hogy 1.kavéra vagy sétara lássuk egymást..mit vár?
2022. febr. 11. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!