Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha lenne találkozó gyakorisokn...

Ha lenne találkozó gyakorisoknak Budapesten, te elmennél rá? és mi célból?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 19:55
1 2
 1/19 anonim válasza:
Budapesten nem, elegem van abból a városból, különben igen. Volt egy játék, ahol a játékos társakkal jókat buliztunk együtt.
2021. dec. 7. 20:03
 2/19 anonim válasza:
Nem, mert tele lenne komplexusos szerencsétlennel, nagyon kevés lenne az értelmes vagy normális. Legfeljebb beszélgetek innen egy emberrel ha szeretnék, de biztos nem akarnék direkt egy ilyen embercsoportba bemerészkedni.
2021. dec. 7. 20:04
 3/19 anonim válasza:
Nem, mert úgy tekintenek rám a kopasz fejem miatt, mintha leprás lennék. Gyarapítom #2-es sztereotíp csoportját.
2021. dec. 7. 20:09
 4/19 anonim válasza:
Nem, mert félnék, hogy megvernek az itteni nők. Annyit szekáltam már őket a hímsoviniszta kamudumáimmal, hogy ha megtudnák, hogy én voltam, tuti meglincselnének!:)
2021. dec. 7. 20:09
 5/19 anonim válasza:

relatíve lesz most is egy ilyen pár emberrel, pesten

szoval létező dolog, de persze nem a gyk-rol fogunk beszélgetni meg trollkodni

2021. dec. 7. 20:23
 6/19 anonim válasza:
Csatlakozom a 2-eshez. Biztos, hogy nem, mert annyi gyűlölködő, utálkozó embert még nem láttam egy helyen, mint itt. Semmi szükségem arra, hogy élőben is kapjam az ívet.
2021. dec. 7. 20:37
 7/19 anonim válasza:
Nem. Egyetértek a 6-ossal, élőben nem szeretnék ilyenekkel találkozni.
2021. dec. 7. 20:43
 8/19 anonim válasza:
#6,7: Akaratlanul is ilyenek lesztek egyszer egy ilyen környezetben. Ha most nem is, de egy 5-10 év múlva tekintsetek vissza ezekre a válaszaitokra.
2021. dec. 7. 20:59
 9/19 anonim válasza:
Nem. Van néhány emberke akire kíváncsi lennék, de azok is pont olyanok akik tuti nem mennének el.
2021. dec. 7. 21:28
 10/19 anonim válasza:
Nem mennék akkor se, ha aktívabb lennék ezen az oldalon, és privátban ismerkedtem volna már meg emberekkel. Túl anonim oldal, és túl sokrétű, nagyon sokféle ember jár ide fel. Még ha úgy lenne a találkozó, hogy egy-egy érdeklődési kategóriában lévők gyűlnének össze, és mondjuk facebookon előtte kicsit megismerkednénk az más lenne. De így, hogy senkiről nem tudok semmit, így biztos kihagynám, mert nem látnám értelmét.
2021. dec. 7. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!