Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Idősebb nőt keresek akivel...

Idősebb nőt keresek akivel megbeszélhetek dolgokat(?)

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és szeretnék beszélgetni egy idősebb nővel akinek elmomdhatom a problémáimat, igazából anyukámmal nem szeretek beszélgetni a problémáimról de jó lenne ha lenne egy hozzá hasonló személy akinek megtudnék nyílni
2021. nov. 27. 23:32
 1/8 anonim válasza:
Erre találták ki a pszichológust, de például a kineziológus sokkal egyszerűbb.
2021. nov. 28. 00:03
 2/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. nov. 28. 01:08
 3/8 anonim válasza:

Egyházi személy is lehet szakember (apáca vagy lelkészi végzettséggel rendelkező - evangélikus vagy református - nő.)


Pszichológus is segíthet (főleg a munkaerőpiaci mentor végzettséggel rendelkező.) Egyéb mentálhigiénés diplomával rendelkező hölgyek is léteznek.


Gyászterápiás hölgyet is tudok ajánlani. A kineziológus fizetős, ha van rá pénzed mehetsz (nekem nem igazán vált be egyszer sem.)


De a problémától is függ. Hány éves vagy?


Ui: remélhetőleg nem prosztata vagy vizelési, esetleg erekciós gondod van, mert akkor szerintem itt nem fogsz senkitől segítséget kapni - JOGGAL!

2021. nov. 28. 03:56
 4/8 anonim válasza:
írhatsz ha gondolod
2021. nov. 28. 07:57
 5/8 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.
2021. nov. 28. 11:57
 6/8 anonim válasza:
Te hány éves vagy?
2021. nov. 28. 13:27
 7/8 anonim válasza:
Írj bátran.
2021. nov. 28. 14:42
 8/8 anonim válasza:
Írhatsz.
2021. nov. 28. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!