Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valami problémátok?

Van valami problémátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék segíteni! Sokszor volt ilyen kiírásom itt és nagyon sok embernek nyújtottam segítséget. Esetleg ha van valami gondod, bánt valami vagy csak beszélgetni szeretnél, akkor itt vagyok
2021. nov. 27. 13:10
 1/8 anonim válasza:

Szia

Nekem van egy,nem olyan nagy dolog de jól jönne a jó tanács<3

2021. nov. 27. 13:34
 2/8 anonim válasza:

Merész. Csak így azt mondani, hogy segítesz ismeretlen embereknek leírás alapján.

Meg így segítséget kérni is merész...

2021. nov. 27. 14:50
 3/8 anonim válasza:
Bátor vagy. Jó 10 évig beszélgettem emberekkel, rengeteg problémát átbeszéltünk ez idő alatt, segítséget soha nem mertem ígérni, de még csak tanácsot adni sem mertem. Mindenkinek magának kell odáig eljutni, bármi is a problémája, áttudja gondolni és merni tudjon saját elhatározásból lépni.
2021. nov. 27. 15:49
 4/8 anonim válasza:
Szia, van egy nagy dilemmám, nem tudom hogy még ma ráérek-e, de szívesen kifejteném.
2021. nov. 27. 16:21
 5/8 anonim válasza:
írjj
2021. nov. 27. 17:35
 6/8 anonim válasza:
Nekem nagyon nagy van: nem találok munkát. Szigetszentmiklóson keresek, CV-ket adok be, átszerkesztem, interjőkra járok, igyekszem mindent jól csinálni, de mégsincs semmi. Mondjuk, ha valaki ezt meg tudná oldani, azon baromira meglepődnék. :D
2021. nov. 27. 19:59
 7/8 anonim válasza:
Fétis megszüntetésében tudsz segíteni?
2021. nov. 27. 23:36
 8/8 anonim válasza:

Szia! Ez nagyon kedves tőled, h idegeneken segítenél!

Ami azt illeti, szívesen beszélgetnék veled, mivel sajnos a barátaimtól sikerült teljesen eltávolodnom és sokszor annyira jó lenne csak néhány dolgot megosztani valakivel

2021. nov. 28. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!