Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 22 évesen meg lehet szabadulni...

22 évesen meg lehet szabadulni a szégyenlősségtől?

Figyelt kérdés

Borzasztóan szégyenlős vagyok és visszahúzódó, ez rengeteg jó dolgot elvett tőlem az életből néha meg is óvott... Volt pár próbálkozásom a leküzdésére és ha volt is egy kis eredménye mindíg visszaestem az eredeti szintre. Régebben elkönyveltem azzal, hogy majd kinövöm, de nem lett így, lassan már nem is érdekelnek az emberi kapcsolatok, de legalább jó volna normálisan köszönni valakinek, vagy megszólítani valakit anélkül, hogy azt érezzem, hogy biztos rosszul csinálom.

Elsősorban a hasonló helyzetben levőknek vagyok kíváncsi a tapasztalataira, de ha van valami tanácsod számomra ami segíthet azt megköszönöm. 22/f


2021. nov. 2. 10:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
jól teszed,én sajna a gyerekekkel is fura vagyok jó mondjuk unoka öcsémmel jól el vagyok
2021. nov. 3. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!