Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt 30 év feletti szűzek?

Vannak itt 30 év feletti szűzek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 11:06
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Ismertem olyat aki szüzen halt meg
2021. okt. 23. 18:17
 12/22 anonim válasza:
Dehogyis, itt csak sikeres, érett személyiségek vannak. Ezért ismeretlen fogalmak itt pl. az irigység, a gyűlölködés stb.
2021. okt. 23. 18:19
 13/22 A kérdező kommentje:
Engem is komolyan érdekel, hogy hogy lehet valaki szűz ennyi idősen. És nem azért, hogy kigúnyoljam őket, csak az okokra lennék kivàncsi.
2021. okt. 23. 18:39
 14/22 anonim válasza:
Sok oka lehet, nem kell ehhez túl nagy fantázia. Lehet hogy az illetőnek van valami betegsége, veleszületett deformitása ami miatt nem vonzó az ellenkező nem számára, meg persze önbizalma sincs emiatt, így nem is próbálkozik. Vagy mélyen rögzült gyerekkori traumák miatt teljesen antiszociális lett az illető és emiatt alkalmatlan párkapcsolat kialakítására.
2021. okt. 23. 18:55
 15/22 anonim válasza:
Én valószínűleg aspergeres lehetek (esetleg enyhébb szinten), a szociális dolgok mindig is nehezen mentek, amire ráerősítettek különböző iskolai bántalmazások, kiközösítésszerű dolgok, megfelelési kényszer, ilyen apróságok. Az életem a tanulásból állt, önbizalmam sosem volt. Még gyerekként rájöttem, hogy valami baj lehet velem, ami elkezdtem szégyellni, és egészen zárkózott lettem. Persze a felnőtteket ez sosem érdekelte, soha senki nem vette észre, hogy esetleg problémáim lehetnek. Amikor elkezdtem ismerkedni, természetesen jöttek a kudarcok, ráadásul mindig is féltem, hogy a titkolt dolgaimat majd hogyan fogom tudni elmondani és elfogadtatni. Ez egy önsorsrontó spirál, amin egyre mélyebbre lehet süllyedni. Ezért is mondom azoknak, akiknek gyerekeik vannak, vagy akik gyerekekkel foglalkoznak, hogy figyeljenek oda rájuk, mert minden viselkedésformának oka van.
2021. okt. 23. 19:29
 16/22 A kérdező kommentje:
Betegsèg, deformitâs szerintem pont hogy ritka!
2021. okt. 23. 19:38
 17/22 anonim válasza:
16#: igen, ritka, de mégis van, létező jelenség...
2021. okt. 23. 19:50
 18/22 anonim válasza:
8! Hogy lehet hogy van olyan, akinek ez kérdés? Szerintem a 30 évesek kb. ötöde még szűz lehet.
2021. okt. 23. 20:41
 19/22 anonim válasza:
Jelen! Feltéve ha nemi szüzességről van szó, és ahogy látom igen. Az okok nálam, degenerált szülők, társadalom, gondolok itt a környékre. Aztán "sajnos" én nem éltem olyan lehetőségekkel, mint hogy a lány verő osztálytársammal közösen gangbang-ba toljuk a farsangi bálon az egyetemre nevelt apuci kicsi lányát. Úgyhogy a környékbeli lányokról ennyit.
2021. okt. 24. 12:33
 20/22 anonim válasza:
Igen, 30f. Meleg + nehezen alakít ki kapcsolatokat.
2021. okt. 26. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!