Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan, vagy hol tudnék 20 év...

Hogyan, vagy hol tudnék 20 év feletti olyan nőkkel ismerkedni, akik még szűzek?

Figyelt kérdés
Nem sértő megjegyzéseket várok, hanem racionális ötleteket!

2014. aug. 25. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Apácazárda.
2014. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Sok van beloluk, foleg itt
2014. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
En ismerkedtem egy ilyennel....Kedves volt...De sokra nem jutottunk.
2014. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Apácazárdába nem gyakran juthatok be... és szerintem nem akarnának ismerkedni. A második válaszoló, hogy érti azt, hogy "itt"? Mármint itt az oldalon? Mert nekem még erre nem volt módom. Akkor írjon Nekem akinek van kedve.
2014. aug. 25. 21:37
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Pont rád várnak itt a szűz lányok!Hehehe!Jót nevettem!Mehetünk aludni!
2014. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Manapság egyre több van belőlük. Félnek ismerkedni, befordulnak. Nehéz őket kicsalni a burokból, mert általában a férfiaktól félnek a legjobban. De barátnőik sem igazán vannak.
2014. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2014. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért nem kellene általánosítani... 22 éves vagyok, és nem voltam még fiúval, de nem félek ismerkedni, nyitott vagyok, szívesen barátkozom, sokan szeretnek. A nagy szerelmemmel nem jött össze a dolog, dobott egy másik lány miatt. Nem félek a férfiaktól, de nem adom oda magam egy jöttmentnek, aki csak a szexre hajt. Mostanában ilyen fiúkkal hozott össze a sors, dobtam is őket jó hamar. Majd egyszer lesz egy komoly kapcsolatom megint, majd azzal a fiúval lefekszem. Addig meg szívesen ismerkedem, de szexet nem kap senki, csak aki kiérdemli. :D
2014. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Még nem terveztem, hogy zárdába vonulok, de kössz a tippet.
2014. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Az utolsót hívják úgy, hogy "vár a hercegre, fehér lovon". Gondolom egy átlag húszévesnek sincs szemernyi esélye, nem hogy ez szűznek. Ezután szokott jönni, hogy elkezd ketyegni belül az óra, 24, majd 25 évesen sem jön a herceg, aztán kénytelen a hercegnő leszállni a földre.
2014. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!