Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan, vagy hol tudnék 20 év...

Hogyan, vagy hol tudnék 20 év feletti olyan nőkkel ismerkedni, akik még szűzek?

Figyelt kérdés
Nem sértő megjegyzéseket várok, hanem racionális ötleteket!

2014. aug. 25. 21:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
a 6-osnak igaza van..bár nekem az interneten vannak barátaim (és biztos másoknak is)
2014. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, 22 éves és már egy jó pár éve nem vagyok szűz, de ez nem azt jelenti, hogy r*banc lennék... Nos, vannak, nem is kevesen, de a sztereotípiát erősítve, én is főként csak nyomi kategóriájúakról tudok. :/ De nyilván van kivétel is. Ha én még ennyi idősen szűz lennék, tuti, hogy belemennék szimpla szexkapcsolatba vagy esetleg 1 egyéjszakás kalandba, mert én úgy gondolom, hogy a felnőtt életbe beletartozik a szexuális tapasztalat is, egy más fajta nézőpontot nyit meg férfi és nő között, amit máshogy nem lehet megérteni, de hangsúlyozom, hogy ez csak az én egyéni véleményem, nem szeretnék senkit sem megsérteni. Mellesleg a szex r*hadt jó dolog, tuti nem vonnám meg magamtól. :D
2014. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kedves 8-es válaszoló!


Eszemben sem volt megsérteni. Egy olyan problémáról írtam, ami nagyon is jelen van a környezetemben. Sosem mondanám azt, hogy egy nő ugorjon bele egy férfi ölébe csak azért mert elmúlt 20 éves. Úgy gondoltam érdemes megemlíteni azokat a lányokat akik kórosan elzárkóznak. Bár nehéz velük ismerkedni, lehet, hogy a kérdező talál olyat, akiért úgy gondolja megéri küzdeni.

2014. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen bennem van türelem, és az is vállalható, ha nehéz velük ismerkedni! Ha ha találok olyat, akiért úgy gondolom megéri küzdeni, akkor kitartó leszek. :)
2014. aug. 26. 10:03
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as!

Nem sértettél meg engem, mert nem vettem magamra. Teljesen igazad van, van egy ilyen társadalmi réteg, tényleg problémák vannak. Ezzel szemben ott a kontraszt, hiszen a mai 13-14 évesek nagy része már nem szűz. Erről is lehetne órákat beszélni. Kezd átalakulni a világ, úgy tűnik. Gondolom ez a tény a szüzességüket elveszíteni vágyó, de azt a gátlásaik miatt nem tudó fiataloknak csak még rádob egy lapáttal az amúgy sem magas önbecsülésükre.

2014. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy a felnőtt kapcsolathoz tényleg hozzátartozik a dolog, de nem hinném, hogy felnőtt kapcsolat lenne az, ha csak úgy fognám magam, és összefeküdnék valakivel. A hercegnő kifejezés erősen távol áll tőlem, nem várok a fehér lóra, se a rajta ülő pasasra. De ha nincs meg az összhang, nincs meg a vonzalom, akkor minek erőltessem? Volt már szexuális élményem, nem is kifejezetten kevés, de még a szűz kategóriába esek. Mindenesetre nincsen azzal semmi baj, ha valaki szereti a szexet, és belemegy egyéjszakásba is. Nekem az nem lenne való, de nem ítélem el. Mindenki máshogy látja a világot.
2014. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Hát szerintem az apáca zárdában, de nem hiszem, hogy benne lennének az egy éjszakás kalandba ők az Úr hitvesei. :D
2014. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Istenem akkora itt a szellemi színvonal hogy az egeket veri.. Gondolkozzatok már. A fiúk főleg az olyan lányokat keresik akiket könnyen megkapnak és jól néznek ki. Na most aki ilyen korban szűz mint én az biztosan nem adja magát könnyen. Nem feltétlen a vár a hercegre a dolog az igaz mint esetemben sem. Az pl rám igaz h barátok sincsenek és befordultam jó okai is vannak ennek. Különben 19 évesen nagyon meg akartam oldani a gondjaim normálisnak hitt sráccal aki persze egy marha nagy tahó volt azóta lappangok és meg is értem magam.
2014. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Interneten nekem is vannak barátok bár azt nem nevezném életnek.
2014. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A 0 km-es menyecskének üzenem, hogy a végén esztergályoshoz kell vinni a muncust felmarni azaz kitágítani ha sokáig nem fog még penelni. Itt van egy kedves kérdező aki szívesen belegörbítené a championt. nem értem miért kell ennyit szenvedni.
2015. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!