Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 feletti szűzek. Mi vezetett...

30 feletti szűzek. Mi vezetett idáig?

Figyelt kérdés
Milyen lelki vagy környezeti tényezők miatt marad valaki szűz 30 év felett? Kíváncsi lennék rá, hogy milyen szerepet játszhat az önbizalomhiány, az anyagi helyzet, az iskolázottság, a vallásosság, a szülőkhöz való viszony.
2014. jún. 8. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
pofám leszakad
2014. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szakdoga?
2014. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
irj ram
2014. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szakdoga.
2014. jún. 8. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk pl aszexuális az illető, és akkor igazából tök mind 1 h hány éves.

Mer nem fog változni.

2014. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A belső tulajdonságaim: a félénk, visszahúzódó természetem, az önbizalomhiány és az elszigeteltség ennek az egyenes következménye. Ehhez hozzájön még az általános értelemben vett aggódó, szorongó természetem is.

Más lehetőség híján próbálkoztam interneten ismerkedni, de sajnos sikertelenül. Ez utóbbi már nem rajtam múlt, mert itt már megvolt bennem a kellő bátorság a levélküldéshez, ismerkedéshez.

Tehát egybevetve: a tulajdonságaim, és még szerencsém sem volt. Nekem a problémáim egyébként nemcsak a nőkre terjednek ki, hanem mindenre az életben.

2014. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokminden.


Nem született alapból sem szépnek,de mondjuk egy szegényebb családba is ráadásul(esetleg szegény régióba mint mondjuk vidék,alföld,etc) ahol nem volt pénzük pattanások,fogak ,haj kezelésére,edzőteremre ,semmire.

Középiskolát még épphogy kibeckelték és vége.

Nyilván egy ilyen családban a pénztelenség miatt az igénytelenség is megnő és esélytelen szerencsétlen a normális életre.

2014. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!