Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan fiatal lányokkal szeretn...

Olyan fiatal lányokkal szeretnék beszélgetni akik falun élnek,akik nem félnek meg fogni és levágni egy tyúkot vannak itt ilyen lányok?🙂

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 07:44
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

Tizes vagyok


15-ös: Na hagyj ki a baromságokból, oké? Nem kenyerem a felnőtt-kiskorú kapcsolat, ahogy az LGBT sem! És NEM is lesz. Soha (nem érdekel ha megsértődsz) Aszexuális vagyok, remélem tudod mit jelent. Továbbá, ha sütnivalód lenne, egyből észleled a szándékot a kérdés mögött. Ismét továbbá: a kérdező azt mondta: "fiatal lányok". Kiemelem: LÁNYOK. Egy 18 évest vagy idősebbet talán afféle megszokásból lányozzák le, de attól fogva hogy a 18. évébe lép (születésnaptól FÜGGETLENÜL, mondjuk 2021-18=2003), onnastól FELNŐTT!


17-es: Hát... nem. Gyomaendrőd nem falu. De akkor avass be, faluhelyen miként lehet üldözés nélkül elkapni a baromfit?

2021. aug. 31. 14:40
 22/35 anonim válasza:
#21 pl.felkelünk időben (nem 10-kor) és mikor még a tyúkólban van, el lehet kapni üldözés nélkül és ebédre már fogyasztható. Vagy ha reggel nem volt rá időd, akkor szórsz neki kaját, odamegy és míg csipegeti, simán felemeled a földről. Nincs itt semmi féle üldözés. Mamám bottal jár,70 fölött van, mégis rendszeresen vág kakast, pedig elhiheted, elég lassan sétál bottal.
2021. aug. 31. 14:47
 23/35 anonim válasza:
Biza, ott a pont. De nem mindenki ébred délelőtt tízkor, max hétvégén amikor kortól függetlenül alkalma van lustálkodni, élvezni a szabadidőt ahogy akarja. Bár, igazság szerint az ember nagyjából mindig reggel hatkor kel. Gyerekként óvóda és iskola miatt, felnőttként pedig ugyebár munka még akkor is, ha nyolckor kezd. Visszatérve a baromfi elkapásra: nem mindenki gondolkozik taktikusan, inkább a nehezebb megoldást választják. Napközben találják ki, hogy ők most baromfit akarnak enni, így aztán kezdődhet az üldözés.
2021. aug. 31. 14:53
 24/35 anonim válasza:
#21 én sem ertek egyet a felnőtt-kiskorú kapcsolattal (bár ha te ilyen szigorúan veszed, akkor 17-18 nem fer bele?), sem az lmbt akarmivel, utóbbit nem is tudom hogy keverted ide 😀 a kérdés mögött meg nem feltétlen kell rossz szándékot látni. Persze, azt odaírhatta vopna a srác hogy ő amúgy 27, mert akkor a hozzá képest fiatal lányok írnak. De én nem látom benne a rossz szándékot, mert a kérdésre azonnal leírta én nem olyan bullshitet tolt hogy "majd privátban leírom, ne trollkodj".
2021. aug. 31. 17:39
 25/35 anonim válasza:
Nem fér bele, mert ha nem vennéd észre, a hivatalos felnőttkor TIZENNYOLC éves kortól kezdődik. Az LGBT-t meg azért említettem mert amilyen megszállottsággal hirdetik mintha az lenne a világ értelme, kinézem valamennyi emberből hogy hozzájuk tartozik. Továbbá "hozzá képest fiatal lányok írnak"... nem vagy vicces. Jó lenne ha nem is játszanád a bosszantást. De ha te nem vagy elővigyázatos, mint rengetegen mások, akkor az nem engem minősít negatívan.
2021. aug. 31. 18:34
 26/35 anonim válasza:

Tehát a felnőttkor szerinted meghatározható egy számmal, mikor amúgy ez lehetetlen, van aki 30 évesen is egy 15 éves szintjén van, és van aki 15 évesen is egy 30 éves ember szintjén értelemben.


Amúgy azt akkor légyszíves magyarázd má meg hogy egy 17 és egy 18 éves kapcsolatával mi bajod van? 😅


Az lmbt meg... gondoltam te is oda tartozol, mert mindenki oda tartozik 🤣🤣🤣 amúgy nem mindenki, sőt elég sokan vannak akik nem xd


Miért bosszantanálak? Egy -egyelőre- kulturált vitát folytatunk.

2021. aug. 31. 18:58
 27/35 anonim válasza:
kedves 21-es. remélem tisztában vagy azzal, hogy az aszexuális személyek (mint jómagad) is beletartoznak az lgbtq-ba (magyarul lmbtq-ba), tekintve, hogy ebbe a csoprotba tartozik az összes nem cisznemű, heteroszexuális ember (azaz ciszheteró). (és ugyebár te Aszexuális és nem pedig HETEROszexuiális vagy, elmondásod alapján legalábbis)
2021. aug. 31. 20:29
 28/35 anonim válasza:
Oké, nézzük másképpen... Te NORMÁLISNAK tartanád azt, hogy egy 50 éves férfi egy 10 éves lánnyal sétál egymás kezét fogva aztán hirtelen megcsókolják egymást? Mert én NEM! És a férfi NEM az apja.
2021. aug. 31. 21:10
 29/35 anonim válasza:
Ember, honnan veszed hogy normálisnak tartanám? Le is írtam hogy nem támogatom ezeket. De egy 17 éves lány egy 18 éves fiúval kézenfogva sétál es megcsókolják egymást az szerinted nem normális? :D
2021. aug. 31. 21:49
 30/35 anonim válasza:

Látom rohadt viccesnek tartod magad, de nem vagy az...

Lány 18 éves kortól kezdve nő

Fiú 18 éves kortól kezdve férfi


De olyan rohadt nehezedre esik felfogni, hogy valaki 18 éves kortól kezdve NAGYKORÚ. Tehát nagykorúként nem menő egy 18 év alattival, vagyis kiskorúval járni és csókolózni. Tehát, válaszolva a kérdésedre: nem, nem normális.


A röhögést meg mellőzd, csak a hiteled veszted vele. Másszóval hogy értse is a kis agyad: minél tovább röhögsz, annál kevésbé veszlek komolyan. Na nem mintha eleve komolyan állnál a témához. Olyan vagy mint egy idióta régi ismerősöm, mikor mondtam neki hogy "aki másra sem tud gondolni, csak a szexre, az egy idióta, az olyanok azt hiszik hogy ez a világ értelme". És képzeld, körberöhögött ő is, mert eleve komolytalanul áll bizonyos dolgokhoz. A valóságban NINCS olyan, hogy a szex kötelező része az életnek, csinálni kell szüntelen. Az élet csupa választás. Vagy csinálsz x dolgot vagy sem. Ha meg megszeged a törvényt mert képtelen vagy a logikus gondolkozásra, ne játszd a mártírt amikor letartóztatnak.


Na, van még egyéb beszólni és röhögnivalód, vagy végre elgondolkodsz a szavaimon?

2021. aug. 31. 23:27
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!