Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan fiatal lányokkal szeretn...

Olyan fiatal lányokkal szeretnék beszélgetni akik falun élnek,akik nem félnek meg fogni és levágni egy tyúkot vannak itt ilyen lányok?🙂

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 07:44
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:

Ehhez nincs több hozzáfűznivalóm, úgy érzem hogy nem érted amit mondok. Vagy csak én nem tudok azonosulni a mondanivalóddal. Nekem 17 es 18 éves kapcsolata teljesen normális - meg ha már felhoztad a törvényt a kapcsolatot semmi nem tiltja, szexelni is lehet 16 fölött bárkivel még ha 60 éves is vagy. Persze ezt a korkülönbséget azért elítélem, félre ne érts xd


Amúgy abban egyetértek hogy valaki 18 éves kortól nagykorú. De számomra a felnőtt azt jelenti, hogy elég érett arra hogy gondolkodjon, tervezzen, megállja a helyét az életben. Na ez az ami nem mindenkinél jön el 18 évesen, meg van akinél előbb.

2021. szept. 1. 06:48
 32/35 anonim válasza:
Ha ez számít, lelőttem légpuskával a szomszéd tyúkjait amik átrepültek hozzám 🤔
2021. szept. 1. 16:09
 33/35 anonim válasza:
32 xddd
2021. szept. 1. 16:16
 34/35 anonim válasza:
Anonim, te most saját magadnak válaszoltál?
2021. szept. 1. 17:30
 35/35 anonim válasza:
M8 van itt máá?
2021. szept. 1. 17:50
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!