Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés

Az évek folyamán eléggé visszahúzódó lettem és már elegem van ebből. Kevés barátom van, ők kb sosem érnek rá. A haverokkal - ha lehet őket így nevezni, nem jövök ki jól. Ők sem jönnek soha sehová, engem pedig ez zavar. Bezzeg suli időbe keresnek, de főleg a házi miatt. Csak azért vagyok velük, hogy ne legyek egyedül.


Az osztálytársaimmal nem igazán merek így ismerkedni, pedig szeretnék csak félek, hogy félreértik (fiús osztály...), vagy már megvan a gondolatuk rólam. Az online barátkozás nem jön be.



Ezért szeretnék új barátokat szerezni vagy legalább haverokat, akikkel lehet menni moziba, koncertre vagy csak szimplán beülni valahova. Sajnos nem tudom hogyam fogjak hozzá. Tudnátok ebben segíteni? Igazából alkalmat keresek. Hogyan találjam meg az alkalmat?


17L



2021. aug. 9. 11:46
 1/4 anonim válasza:
Keress valami olyan programot, ahol nagyjából állandó a társaság (nyelvtanfolyam, filmklub, sport stb.). Mondjuk ez attól is függ, hogy van-e a környékeden mondjuk legalább egy kisváros, ahol van is valamilyen értelmes és rendszeres program.
2021. aug. 9. 12:34
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki, aki privátban keres. Tényleg nagyon kedvesek vagytok, de Mint már írtam az online barátkozás nem jön be, kérlek hanyagoljátok ezeket a kérdéseket.


1-es, köszönöm a válaszod. Ezt megpróbálom 🙂

2021. aug. 9. 14:04
 3/4 anonim válasza:
Társasjáték klub.
2021. aug. 9. 15:46
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as, nem tudom vannak e ilyenek a környékemen, de majd utánanézek. Köszönöm a válaszod :)
2021. aug. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!