Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan Alkonyat és...

Van itt olyan Alkonyat és Harry Potter rajongó aki szívesen beszélgetne velem?

Figyelt kérdés
Szeretem a könyveket, a filmeket, a romantikus regényeket, mindent. Lány vagyok, Szívesen elbeszélgetek valakivel (akár több emberrel is!) Ha érdekel és beszélgetnél velem, írj privit!

2021. aug. 6. 19:00
 1/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?Házasság érdekel?
2021. aug. 6. 19:41
 2/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok és ilyesmi nem érdelel... csak beszélgetés esetleg barátság interneten
2021. aug. 6. 20:03
 3/9 anonim válasza:
#1 az igen öcsém, nem szarakszol. Még a nevét se tudod, de már házasság. :D
2021. aug. 6. 22:31
 4/9 anonim válasza:
Én elég nagy HP fan vagyok, és szívesen beszélgetek. Viszont az alkonyatot én nem néztem, és nem is olvastam. Oké, azt tudom, hogy Bella, vámpírok, meg Robert Pattison félmeztelenül, de ennyi az össz ismeretem róla.
2021. aug. 7. 18:53
 5/9 anonim válasza:

Hát, a tegnapi és a mai ámokfutásomra a vegyszereimmel lassan Piton Professzor is büszke lehetne :D


Az Alkonyatot viszont nem szeretem (de nem szoktam belekötni abba, ha valaki igen). Ha így is akarsz csacsogni, akkor itt vagyok.

2021. aug. 8. 19:15
 6/9 anonim válasza:
harry potter röl szivesen beszélgetnék alkonyatot anyira nem szeretm 17/L
2021. aug. 9. 18:19
 7/9 anonim válasza:
Szia! A Harry Pottert és az Alkonyatot is szeretem, szóval ha gondolod, írj
2021. aug. 17. 11:03
 8/9 anonim válasza:
A Harry Pottert én is nagyon szeretem! :)
2021. aug. 17. 16:37
 9/9 anonim válasza:
Hp-t alkonyatot szeregm
2022. febr. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!