Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan lehet egy idegennel...

Hogyan lehet egy idegennel egy ismerkedési folyamatot elindítani?

Figyelt kérdés

Legyen szó akár fiúról, akár lányról, akár sima barátságról, akár párkapcsolatról. Valahogy nincs ötletem arra, hogy egy full idegen emberrel hogyan lehetne ÉRTELMES beszélgetést elindítani.


19/F



2021. aug. 2. 00:47
 1/9 anonim válasza:

Két emberen múlik. Adott szituáció is szolgáltathat témát, ahol

keresztezitek egymás útját, akár virtuálisan, akár a valós életben.

2021. aug. 2. 00:48
 2/9 Akitakarsz válasza:

Legegyszerűbb ha valami történik, valahol vagytok.

Ha pl kirakja Facebookra hogy felvették az egyetemre akkor máris indíthatsz erről beszélgetést.

Ha valahol vagytok, pl strandon, mondjuk dicsérd meg valamilyét aztán kérdezd meg hogy rendszeresen jön e ide .


Nem tudom a többiek hogy vannak vele de ELINDÍTANI egy beszélgetést szerintem így könnyen lehet

2021. aug. 2. 01:05
 3/9 Akitakarsz válasza:

Ja és ezek csak példák voltak nyilván nem ezt kell feltétlenül kérdezni.

Mielőtt valaki belekötne

#2 voltam

2021. aug. 2. 01:06
 4/9 anonim válasza:
Az időjárásról szoktam beszélgetni
2021. aug. 2. 07:38
 5/9 anonim válasza:
Kérdező: online vagy offline???
2021. aug. 2. 09:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindkettő érdekel.
2021. aug. 2. 10:29
 7/9 anonim válasza:

6: az offline-hez csak annyit tudnék visszakérdezni, hogy soha nem jártál iskolába, nem sportoltál, nem jártál sehová...???? Miről beszélgettél az osztálytársakkal, sporttársakkal, stb. stb....???


Ugyanúgy kell, ahogy az iskolában. CSak már felnőtt módon. :)

2021. aug. 2. 11:05
 8/9 anonim válasza:

Van akivel egyszerűen csak úgy magától jönnek a dolgok. Az én esetemben pl. az egyik emberrel úgy kezdődött az ismerkedésünk, hogy késő este írt rám, úgyhogy nagyjából azonnal elköszöntünk egymástól, majd másnap megkérdezte, hogy hogy aludtam, és arról beugrott valami amit elmeséltem neki, és onnantól kezdve konkrétan minden féléről beszélgettünk, úgy ismertük meg egymás tulajdonságait, ahogy a másik beszélt egy adott témáról. Szerintem ez a jobbik eset, mert ilyenkor magától fedezi fel az ember a másik vonásait:) Persze ehhez az kell, hogy egy hullámhosszon legyetek az illetővel, tudjatok kötetlenül beszélgetni úgy is, hogy alig ismeritek egymást. (Ezt írom én, aki nem tud azonnal megnyílni másoknak:D). Az, amikor az első párbeszédben ledarálják egymásnak a fontosabb tudnivalókat magatokról az olyan száraz, legalábbis nekem eddig még nem jött be.

Persze attól még simán lehet, hogy valakivel úgy kötsz életre szóló barátságot, hogy indításként írsz pár sort magadról.

Élőben pedig az szokott sokat segíteni, ha történik valami körülöttetek, amiről lehet beszélni. De itt is inkább az a fontos, hogy egy hullámhosszon legyetek.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyjából teljesen mindegy, mivel indítasz, mert azok a személyek, akikre szükséged van meg fognak találni téged:)

2021. aug. 5. 02:09
 9/9 anonim válasza:
Túl hosszú!
2021. aug. 5. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!