Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kérdezi folyamatosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi folyamatosan hogy van-e valakim?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek van barátnője de mindig megkerdezi akarhanyszor talalkozunk (persze ha nincs ott a barátnője) hogy van e mar/volt e valakim. (ez a fiu visszautasított engem anno mivel még nem volt senkim es "tapasztalatlan" vagyok) de ha visszautasított es van barátnője azota akkor miert erdekli ennyire?

17/l



#szerelem #kapcsolat #Ismerkedés találkozás
2020. aug. 18. 22:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Miért érdekel ez egyáltalán? Konkrétan kimondta, hogy semmit se érez, de valamire jó lennél, ha lenne tapasztalatod. Egyébként pedig attól függ milyen a srác, de szerintem csak trollkodik, vagy érdekli, hogy mi van veled, semmi több
2020. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg csak simán érdekli mi van veled és nem azért nem akarja a barátnője előtt nehogy ő félreértse.
2020. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kalandozna, és puhatolózik..
2020. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok dolog lehet. Lehet, hogy bűntudata van, hogy visszautasított és kíváncsi van-e valakid, de ez a legvalószínűtlenebb. Az is lehet, hogy fél a szűz vagy tapasztalatlan lányoktól és szeretne lecsapni rád, amikor már lesz egy kis tapasztalatod. De akár az lehet a helyzet, hogy akkora barom, hogy jót tesz az a tudat az egójának, hogy visszautasított egy lányt, aki azóta se nagyon talált senkit. Bármelyik verzió áll fenn, ne várj ettől a sráctól semmit a szexen kívül. Szerintem ne foglalkozz vele.
2020. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokat el kell engedni, felesleges agyalni rajta.
2020. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 azota már volt egy nagyon rövid életű kis "kalandom" szóval nem lehet rafogni arra h nem talalok senkit es jot tesz az egójának
2020. aug. 19. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra.
2020. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Nem azt írtam, hogy senkit nem találtál, hanem, hogy nem nagyon találsz senkit, azaz semmi komolyat és ez a tudat jót tesz a srác egójának, bármennyire is szemét dolog. Nem ismerem a srácot, de szerintem az is benne van a pakliban, hogy szeretné tudni, hogy "epekedsz-e még utána" vagy sikerült-e tovább lépned, de csak egónövelés miatt, esetleg szexre még jó lennél neki, de csak akkor, ha több tapasztalatod lesz. Ha úgy érzed, még benned van ez a visszautasítás és nem zártad le magadban a srácot, akkor inkább tartanod kellene egy kis szünetet a pasizás terén. A lényeg, hogy engedd el ezt a pasit minél előbb, mert úgy érzem nincs túl sok érzelmi intelligenciája. Sajnálom a jelenlegi barátnőjét.
2020. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet h érdeled őt, és szívesen összejönne veled (megbánta h visszautasított), csak még nem szakít veled, mert nem tudja, h érdemes lenne-e (tehát hogy akkor feleslegesen szakítana, ha neked van barátod)


de az is lehet, hogy csak úgy kérdezi, olyasmi mint "hogy vagy, mizu, ..."


de sok szerencsét, talán sikerül beszélni vele és tisztázni a dolgot, (és talán összejönni is)

2020. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!