Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi lehet a "titka" annak hogy...

Mi lehet a "titka" annak hogy folyamatosan a "friendzone"-ban ragadok?

Figyelt kérdés

Ez egy évek óta tartó folyamat. Nem vagyok, illetve sohasem voltam egy Adonisz, bár azt sem mondanám, hogy a bányarém hozzám képest maga a sárm. Az esetleges hiányosságokat általában a "beszélőkémmel" kompenzálom (legalábbis próbálom). A megszokott technika: beszéltessük a partnert főleg magáról, próbáljuk érdeklődni, jobban megismerni. Ez egy darabig oda-vissza működik, utána viszont van egy szint ami fölé nem sikerül jutni. Gondoltam már rá, hogy ez a "jófiús" hozzáállás hosszú távon nem túl kifizetődő, de egyszerűen testigennek érzem, ha más személyiség jegyeket próbálok mutatni (plusz az nem is én lennék).

Kezd elég frusztráló lenni ez a helyzet...


27/F.



2021. jún. 27. 21:53
 1/4 anonim válasza:

Az, hogy úgy teszel, mintha ezt nem te csinálnád, hanem csak úgy történne.

Neked kell felépítened a kapcsolatot, nem lesz magától semmi.

2021. jún. 27. 21:57
 2/4 anonim válasza:

Az, hogy ne akarj másnak látszani, egy kapcsolat célja az, hogy önmagadat add.

Az első válaszoló jót mond.

2021. jún. 27. 22:11
 3/4 anonim válasza:

Semmit nem irtál a testi érintkezésről. Ölelés, átkarolás, játékosság, csipkelődés. Ez mind nagyon fontos. Ezek a dolgok beinditanak valamit a lányokban. Emelett önbizalmat sugall. Ha ezt nem teszed meg, akkor csak jó társaságnak fog tartani téged és olyan valakinek akivel megoszthatja a gondolatait. Éééés egy pillanat alatt a friendzone-ban találod magad. Ahonnan nincs kiút.


A testeddel kell beszélned, ha a testét akarod megkapni. Azt kell elérned, hogy gerjeggyen rád és nem azt, hogy megismerjen téged, vagy hogy okosnak tartson.


Ha van kérdésed, irj privátban.


21/F

2021. jún. 27. 22:26
 4/4 anonim válasza:
Add önmagad és tegyél olyan gesztusokat amiből érzi, hogy többet akarsz pl hívd el valahova vagy lepd meg egy kis aprósággal csoki vagy virág,öleld meg stb.
2021. jún. 27. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!