Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Az exemet hogyan koptassam le...

Az exemet hogyan koptassam le arról, hogy folyamatosan a munkámról kérdezősködjön?

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg, hogy Ő akkoriban ugyan ezt a pozíciót többször megpályázta, de mindig elutasították. A vezetőkkel sosem jött ki jól, nagyon nehéz természetű. A kapcsolatunk is erre ment rá.


Engem elsőre felvettek ugyan ahhoz a céghez, és egy áthelyezést követően abban a pozícióban kötöttem ki. Kőkemény titoktartásit írtam alá, és az exem nem érti meg, hogy nem beszélhetek róla, mindenféle hülyének lehord ilyenkor. Alapvetően jó kapcsolat maradt meg közöttünk, de ebből elegem van.



#ex #munkahely #tiktoktartás
2020. aug. 25. 11:55
 1/4 anonim válasza:
Ne mond el neki.
2020. aug. 25. 11:56
 2/4 TR75 válasza:

"-- Lujza, amikor bent vagy az irodában, egyből megnézed a leveleidet?

-- Tasziló, erről nem beszélhetek, mert titoktartási kötelezettséget írtam alá.

-- De ha nem azzal kezded...

-- Tasziló, figyelj, mivel te is pályáztál annak idején erre az állásra, tudnod kell, hogy nem beszélhetek róla.

-- Persze, nem is titkokat szeretnék tudni, hanem hogy ha új ügyfél...

-- Tasziló, semmi közöd hozzá, tényleg.

-- Jaj már, mi ebben olyan nagy titok?

-- A szerződésem szerint nem beszélhetek róla. Ez van. Az nem kérdés tárgya, hogy miért titok.

-- Oké, csak annyit mondj el, hogy van cafeteria?

-- Semmi közöd hozzá. Még egy kérdés, és vége a beszélgetésnek.

-- Most miért vagy undok? Nem titkokat szerettem volna megtudni. Arról sem beszélhetsz, hogy ha egy szerződés...

-- Nem. Szervusz."


Nyilván irigység áll a nem is olyan nagyon háttérben.

2020. aug. 25. 12:14
 3/4 anonim válasza:

Gondolom, h mennyire maradtatok jóban, ha folyton lehülyéz....

Én sosem értettem, miért kell barátnak maradni egy exszel. Semmi értelme... főleg, ha a személyisége miatt romlott meg a kapcsolatotok.

Felesleges.

2020. aug. 25. 12:36
 4/4 anonim válasza:
Mibol gondolod, hogy itt tud valaki segiteni a probelmadon? Egyszeruen a pofam leszakad mikor ilyen kerdeseket meglatok. Ezt csak te tudod megoldani, es felnott letedre, itt kersz "segitseget" :DD unatkozhatsz rendesen ocsem.
2020. aug. 25. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!