Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan férfiak akik...

Vannak itt olyan férfiak akik elkeseredettek és úgy érzik semmit nem érnek és soha nem lesz kapcsolatuk, vagy barátaik?

Figyelt kérdés

20-30-as korosztály főleg. Nem társat keresek, csak szívesen ismerek meg olyan embereket, akiket mások elutasítanak még barátkozás céljából is. Nem vagyok előítéletes, lehet velem beszélni bármiről. Légyszi csak az írjon aki a fő kérdésben magára ismer és szívesen beszélgetne velem. :)


L


2021. júl. 31. 09:55
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Én irtam ide véleményt, de nem írt rám a kérdező, ha balekot szeretne magának fogni, akkor valoszinü minden nem troll vagy ellentétes véleményű emberre ráirna.
2021. júl. 31. 14:26
 12/25 anonim válasza:
Én ilyen vagyok, nekem írhatsz.
2021. júl. 31. 14:45
 13/25 A kérdező kommentje:
Aki csevegne, írjon privit :)
2021. júl. 31. 14:47
 14/25 anonim válasza:
Barátok terén minden rendben van meg könnyen megtalálom a közös hangot másokkal, de kapcsolat terén sajnos nem teljesítek jól azaz nagyon sehogy mert nincs eredménye a végén.
2021. júl. 31. 17:25
 15/25 anonim válasza:
És hogyan barátkozunk? Találkozunk meg minden? Minőségi ember akarsz lenni az életemben?
2021. júl. 31. 21:22
 16/25 anonim válasza:

És mi az oka, hogy ilyen emberekkel akarsz beszélgetni?

Milyen témákról lenne szó?

Vagy ez egy ilyen fétis, hogy szívesen ismersz meg ilyen embereket? Mert más okot nem látok rá, hacsak nincs valami rejtett hátsó szándék.

2021. júl. 31. 23:37
 17/25 anonim válasza:

tegnap 23:37

Van rejtett hátsó szándék az tuti! Azt hiszem tudom kiről van szó.

De ne írjon senki,mert nem vagyok benne biztos,hogy o az.

Egy élmény vele barátkozni,de ne gondoljatok bele túl sokat fiuk,mert a végén kopp van!

2021. aug. 1. 08:23
 18/25 A kérdező kommentje:

Aztán miféle hátsó szándékom lenne már?? :D


"de ne gondoljatok bele túl sokat fiuk,mert a végén kopp van"


Ezt a mondatot sem értem, miféle kopp? És miért gondolna bele bárki többet ha érthetően leírtam hogy csak barátkoznék.


Amúgy beszélhetünk bármiről, de első sorban lelkizésre gondoltam, érdekel hogy mi miatt érzik magukat reménytelennek az élet bizonyos területein és hasonlók, szívesen meghallgatok bárkit. Persze nem akarok senkit faggatni, én is beszélek a saját dolgaimról, nem egyoldalúan gondoltam a dolgot.


Bár igazából inkább hagyom az egészet, mindenki gyanakodik, mindenki rosszat gondol, pedig semmi rossz szándékom nincs...


Ne is írjon inkább senki.


Szép napot.

2021. aug. 1. 09:33
 19/25 anonim válasza:
szép napot neked is!
2021. aug. 1. 09:47
 20/25 anonim válasza:

Én az egyik.


Sajnos


Nem tudodm hol van a Hiba

Lehet tul összinte vagyok

es nyiltan vagyok

es hiszékeny jo szivü

nem tudom hol ahiba

de sajnos nincs szerencsém

2021. aug. 1. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!