Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan férfiak akik...

Vannak itt olyan férfiak akik elkeseredettek és úgy érzik semmit nem érnek és soha nem lesz kapcsolatuk, vagy barátaik?

Figyelt kérdés

20-30-as korosztály főleg. Nem társat keresek, csak szívesen ismerek meg olyan embereket, akiket mások elutasítanak még barátkozás céljából is. Nem vagyok előítéletes, lehet velem beszélni bármiről. Légyszi csak az írjon aki a fő kérdésben magára ismer és szívesen beszélgetne velem. :)


L


2021. júl. 31. 09:55
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Barátok terén van egy pár, de kapcsolat téren reménytelen vagyok
2021. júl. 31. 10:05
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem probléma, írj nyugodtan :)
2021. júl. 31. 10:18
 3/25 anonim válasza:
Vannak. Én az egyik. Elég szomorú ez az egész. De az még szomorúbb, hogy az ember feltesz egy tetves kérdést, és az amúgy is pocsék lelkiállapotomat terhelik vele. Nekem speciel azért nincs, meg nem is lesz sosem barátom, se nőm, mert nem jövők be a fene nagy igényeiknek. Lehet ha filmsztár, vagy énekes gyerek lennék, akkor a kinézetem sem érdekelné őket. A depressziómat is a nőknek köszönhetem, a testképzavart is,később meg a halálomat is. Úgy hogy megvan a véleményem erről az egészről. Gebedjenek meg! Jó egészséget kívánok nekik!
2021. júl. 31. 10:19
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát akkor rossz helyen kopogtatsz, nőgyűlölőkkel nem fogok beszélni, révén most közölted hogy gebedjek meg, nincs miről beszélnünk így. De azért sajnállak.
2021. júl. 31. 10:23
 5/25 anonim válasza:
Nem pontosan érzem így, ahogy a kérdésben írtad, de néha hullámokban rámjön. Volt már kapcsolatom, voltak barátaim, de vannak olyan időszakok, amikor valahogy semmi nem jön össze, a barátpk elköltöznek, házasodnak, új társaságba, uj munkahelyre kerülnek, és már semmi sem az, mint ami régen volt. És valahogy új barátok "szerzése" már nem úgy megy, mint régen. Vagy mindenki befordultabb lett, vagy én lettem túl befordult, és emiatt mások is érzik ezt, és nehezebb a nyitás.
2021. júl. 31. 10:57
 6/25 anonim válasza:
Na oszt minek velünk beszélgetni???? Hogy te is belénk rúgj ?
2021. júl. 31. 13:37
 7/25 A kérdező kommentje:
Miért tenném? Bár tudom, hogy csak egy troll vagy és provokálni próbálsz ezzel a válasszal.
2021. júl. 31. 13:39
 8/25 anonim válasza:

Ne bolondisd magadba ezeket a ferfiakat legyszives.

Majd ugy jarnak mint en,a vegen el lesznek lokve...Nem a te szinted ők.

2021. júl. 31. 13:54
 9/25 A kérdező kommentje:
Miért akarnám őket magamba bolondítani? Én csak barátkozok és magamat adom. Meg mi az hogy nem az én szintem? Miért szólod le őket? Sem engem nem ismersz, sem azokat akik írnak nekem.
2021. júl. 31. 13:56
 10/25 anonim válasza:

Akaratodon kivul is magadba bolondithatod oket.Azokat nagyon jól ismerem akik írnak neked,megha teged nem is.

Olyan szerencsetlenek mint en a tarskeresesben!

2021. júl. 31. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!