Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gólyatábor, tippek?

Gólyatábor, tippek?

Figyelt kérdés
Gimis gólyatáborba megyek Augusztusba, 5 napos. Egy túristaházban leszünk, milyen programokra számítsak szerintetek? Tippek a beilleszkedéshez? Illetve lesz medence is, nem lesz gáz egyből bikiniben látni egymást?:D Mesélhettek gólyatáboros storykat is;)
2021. júl. 31. 00:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én nem is értem, hogy mióta lett a gimikben divat a gólyatábor? Amikor én kezdtem, nálunk még csak szecskaavató volt.
2021. júl. 31. 10:54
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek az egyetlen hasznos választ. Többi pedig nagyon másképp látja, én semmilyen esetben nem szexelnék vagy részegeskednék a gólyatáborok, ahol megismerem azokat az embereket akikkel 4 évig mondhatni össze leszek zárva. Jó kis első benyomás…
2021. júl. 31. 13:05
 13/15 A kérdező kommentje:
Gólyatáboron*
2021. júl. 31. 13:06
 14/15 anonim válasza:
És Ő jól van, ..le ha csak neki köszönöd?
2021. júl. 31. 13:10
 15/15 anonim válasza:

Hali!

Én már gólyatáboroztattam is, szóval ha még van +kérdésed írhatsz, viszont itt kb leírom mi kell, meg ilyesmi.


Ugye, mint minden józan paraszti ésszel gondolkodó ember (itt, mint látod, hihetetlen kevés az ilyen, átlagban farokkal gondolkodnak..) alkohol, szexuális dolgok ki vannak zárva a táborból (ha kiderül nálunk pl instant kicsapnak a suliból, úgyhogy még el se kezdhetted), meg amúgy is, ezek nem kellenek a szórakozáshoz mindig, max csak akkor, ha már egy megkeseredett alak vagy..



Miénk 3 napos volt ugyan, de nálunk is volt strand. Annyit ajánlanék, hogy ha bikinit veszel fel figyelj a fazonra, szóval ne brazil bugyi meg ilyesmi. :D

+ Nagyon fontos, hogy egy csomó kényelmes ruhát is vigyél, mert nálunk az egyetlen szivatás suliban általában az edzések, hajnalban, reggel, este ilyesmi, így hátha lesz olyan akkor ne farmer naciba kelljen terpeszzárt ugrani. (+ Olyan ruha, amit nem sajnálsz ha piszkos lesz.)

(+ Szárazsampon életmentő lehet, ha nagy a sor a fürdőhöz (bár nálatok nem lehet ezzel nagy gond).)



Viszont az ismerkedés, mi is, meg gondolom ti is valamennyire ismeritek már egymást online, de ha nem is, a lényeg, hogy ne legyél se túl nyomulós, de se túl félénk. + Egyszerűbb ha egyedül állókhoz mész oda elsőnek mintsem már kialakult kis csapatokhoz (persze ez sem tilos). + Ha nem csak a te osztályod van ott, amúgy én ajánlom, hogy évfolyamtársakkal is barátkozz.


UNO kártya vagy valami kártyajáték nagyon jó lehet szabadidőnél kezdeti barátokkal, sztorizgatás, ismerkedés közben.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. De tényleg, ha van valami konkrét ami érdekelne, kérdezz nyugodtan. :D



18/l

2021. júl. 31. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!