Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gólyatábor (gimi előtti)...

Gólyatábor (gimi előtti) élmények, tippek?

Figyelt kérdés
Mire számítsak? Nagyjából mit vigyek? Leírnátok, hogy nektek milyen volt a gimis gólyatábor (miket kellett csinálni, milyen programok voltak, stb.)?

2015. júl. 10. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél ruhát, fogkefét, tehát mindent amit egy átalg táborozáshoz vinnél :)


kivéve ékszer, meg psp, ds, egyéb elektronikai cuccok (pl ipod)


Nem tudom, hogy melyik suliba vettek fel, de nekünk jó volt, egész végig tele volt programokkal, kirándulás, futás, edzések, stb, és esténként vittek ki minket a balatonba ruhástul :'D


szerintem nagy élmény mindenképpen menj el és hidd el jól érzed majd magad :)

2015. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%
Uuu én most voltam pár nappal ezelőtt. Nektek hány napos lesz? Eszmeletlen volt. Volt olyan, hogy ejfelkor felkeltettek es ilyen hulye feladatokat kellett csinalni. Nekunk volt golyatanc is, aminel ha meghallottad a zenet barhol vagy tancolni kellett menni. Meg kell emliteni a para-hazat, ami egyik este volt csak. Ha oda bementel a sotetben utasitottak, hogy mit csinalj, bekuldtek a furdoszobaba a furcsa hangok, ott radcsuktak az ajtot, mikozben kapcsolgattak a villanyt. A furdoszoba csupa ver volt es egyszer csak megjelent egy csaj csupa veresen a zuhanyzo mogott. Nagyon ijeszto volt. Azinte mindenki sikoltozva futott ki. Aztan volt karaoke est is, ahol mindenki kiralyul erezte magat. Minden este elo kellett adni valamit, pl volt parodia, tanc, szinjatekfeleseg is. Egyik nap setaltunk is egy muzeumhoz, ott is voltak feladatok. A csoportvezetok iszonyu rendesek, kozvetlenek voltak. Mindenkepp vigyel melegebb ruhat is, gondolok itt a kicsit vastagabb pulcsira es hosszu nadragra, mert nekunk ejjel hideg volt. A tabor vegen elbucsuztattuk a vegzosoket, eltancoltak az elozo evi golyatancokat, es elbucsuztunk. De biztattak, hogy még tuti talalkozunk, akar a sulin kivul is. Felejthetetlen elmeny volt, orokre emlekezni fogok a poenokra es minden masra.:) kihagyni a legnagyobb hiba kett volna.
2015. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat!!
2015. júl. 25. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!