Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tartok a gólyatábortól, tippek?

Tartok a gólyatábortól, tippek?

Figyelt kérdés

SZTE-re jelentkeztem nagy valószínűséggel be is jutok de tartok a gólyatábortól minden ismerősöm mondja, hogy milyen jó, stb..


Bulizni is szoktam minden héten legalább, de valamiért még is tartok tőle, hogy teljesen idegen emberekkel ott több napig együtt lenni..


Na meg van sok ciki feladat amiket nem szívesen csinálnék mert szarul érezném magam miatta.

De viszont arra jó lenne valóban, hogy megismerjek másokat

Fiú vagyok amúgy.


Valaki van hasonló cipőben? Esetleg aki már volt ilyenen mesélne róla?


Köszi!


2013. júl. 20. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék nekem is most lesz valószínűleg. :D
2013. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagy megmondod ha valami nem tetszik vagy nem szeretnéd megcsinálni. Ennyi.


Nálunk is a feladatok jórésze az ivásról szólt, én meg nem iszom alkoholt. Mégis tudtam nekem mondani, és nem is öltek meg miatta. Jah, és ettől még jól szórakoztunk, és mi nyertünk ;-)


Ez már nem ovoda, senki nem tolja le a fejed a wc-n ha nem csinálsz meg valamit.

2013. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól fogod érezni magad, alapvetően minden gólyatábor az ismerkedésről szól. Az hogy megpróbálnak kitalálni játékokat amivel feldobják a hangulatot az nem rossz, ne valami extra dolgokra gondolj.
2013. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy nem muszáj megcsinálni mindent, de még is ha már ott vagyok az is hülyén jön ki , hogy ki akarok maradni 1-2 feladatból.


Meg például nem szeretek strandolni amiatt, hogy furán néz ki köldököm és nem igazán szeretem levenni pólóm emiatt, ott megy ugye legtöbbször tópart van vagy hasonló mindenki fürdik, napozik, sok feladat is magába foglalja ezt, stb..


Tudom, hogy hülyén hangzik de ez van nem tudom mit kezdeni vele.

2013. júl. 20. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jön ki hülyén. Én rosszul vagyok az alkoholtól, nekik sem kellett volna, hogy rohammentőt hívjanak hozzám. Felnőtt ember ott mindenki, meg fogja érteni.


Bár ezt a köldökös dolgot nem teljesen értem, szerintem ezt ott senki nem fogja nézegetni, de te tudod :)

2013. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg elmész egy-két napra,megnézed kik lesznek

a csop.társaid és mész haza

2013. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakra jelentkeztél egyébként? Maguktól a karoktól is függ különben :)
2013. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
GTK
2013. júl. 21. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!