Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Le lettem koptatva?

Le lettem koptatva?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem itt gyakorin egy nagyon aranyos lánnyal, majd egyszer csak szép életet kívánt és törölte a fiókját. :(

Aggódom is érte, szomorú is vagyok, meg hiányzik is.



2021. júl. 22. 14:38
 1/9 anonim válasza:
Le bizony 🤷‍♂️
2021. júl. 22. 14:38
 2/9 anonim válasza:
Lehet valaki olyat keresett, aki nem aranyos lanykent, hanem szexi/vonzo nokent gondol ra es latta, hogy nem te leszel az. 🤷
2021. júl. 22. 14:44
 3/9 anonim válasza:
Igen sajnos ez elég valószínű. Szerintem azért törölte magát mert van valakije.
2021. júl. 22. 14:44
 4/9 anonim válasza:
Ez itt elég jellemző. Az itteni lányok a korrektséget még hírből sem ismerik.
2021. júl. 22. 16:23
 5/9 anonim válasza:
Nyugtasd magad azzal, hogy nem is biztos, hogy lány volt :D Az oldal a melegek gyűjtőhelye és szeretik magukat nőneműnek kiadni, mert így könnyebben kapnak a srácoktól szép szavakat meg farokképeket stb. Közben otthon polírozzák a bohócot és netről/face-ről lementett képeket küldöznek cserébe, hogy elhidd, hogy lány... Itt nem kell nagy jelentőséget adni az ilyenre. Szerinted a kérdések milyenek? Nézd meg milyen kérdések vannak az oldalon 80%-át kamus bzik írják ki. A maradék 20%-ból 18% nő, de full defektes és marad az a 2%, amiből az 1%-ot nem érdekled és még fenn marad az az 1%, aki akár még bármiben benne is lehet, normális meg minden.
2021. júl. 22. 16:36
 6/9 Senior Séf válasza:
Le.
2021. júl. 23. 17:29
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös, és azt az egy százalékot pedig nem lehet megtalálni. :D
2021. júl. 24. 13:26
 8/9 anonim válasza:
Feltételezhető, hogy a kérdező már többször feltette ezt a kérdést
2021. júl. 27. 13:39
 9/9 A kérdező kommentje:
ezt én még nem tettem fel. :/
2021. júl. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!