Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most le lettem koptatva?...

Most le lettem koptatva? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ráírtam egy lányra facebookon, amikor születésnapja volt, csak felköszöntöttem, de végül elkezdtünk ismerkedni. Két nap utál leítam neki, hogy nem vagyok híve az internetes ismerkedésnek, ezért megkérdeztem, hogy mit szólna, ha valamikor találkoznánk. Erre azt írta, hogy ő se szeret interneten ismerkedni, de reméli, hogy nem haragszok meg, de egyenlőre még nem. Én arra gondolok, hogy nem akart elküldeni, mert azt írta, hogy EGYENLŐRE. :D
2014. febr. 23. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Remény még van,hogy talán később belemegy,de azért nagyon ne éld bele magad.
2014. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet van valakije,vagy csak nem akarta összetörni a kis lelked.
2014. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát.. lehet, hogy még lesz belőle valami, de lehet, hogy csak hárított. Egyébként talán a két nap kevés volt neki ahhoz, hogy elmenjen veled valahová. A biztonság kedvéért azért ismerkedj másokkal is.
2014. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!