Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan lehet elengedni egy...

Hogyan lehet elengedni egy kihűlt barátságot?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje szétváltunk,de mindennap rá gondolok nem tudom túl tenni magam. Ti voltatok már ilyen helyzetben ha igen hogyan tettétek túl magatokat?
2021. jún. 28. 20:44
 1/4 anonim válasza:
Nemtudom. Nekem olyan barátság volt+egy kis megmagyayrázhatatlan nem tudommi. És sokszor eszembejut:S De erőltetni meg nem akarom a kapcsolatot kettőnk között.
2021. jún. 28. 21:18
 2/4 anonim válasza:

Bárcsak lenne rá megoldás. Valójában az idő múlása az egyetlen válasz, ahogy új élményeket szerzel az újak háttérbe szorítják a régit. Még az lehet jó ha találsz valaki mást aki elvonja a figyelmed, de ez sem igazi megoldás.


21/l

2021. jún. 28. 23:10
 3/4 anonim válasza:
Csak az idő
2021. jún. 29. 04:26
 4/4 anonim válasza:
Barátságnak azért nem volt mondható, de igen kedvelem az illetőt. Egy idő után eléggé egyoldalú lett a dolog. Csak én kerestem. Aztán mikor a többedik jelentkezésemkor már passzivitást is tapasztaltam részéről, akkor értettem meg, hiába mondja, keressem nyugodtan, elengedtem a dolgot. Ekkor már nem csak agyban döntöttem el, hogy nem keresem többször, de nagyon nem is éreztem rá indíttatást.
2021. jún. 30. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!