Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kihűlt a kapcsolat, vége van?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt a kapcsolat, vége van? 21/F

Figyelt kérdés

Legutolsó elkeseredettségemben teszem ki ezt a kérdést, mert sajnos semmi nem jött be, amivel próbálkoztam menteni a kettőnk kapcsolatát.

A barátnőmmel (20) már 2 éve vagyunk együtt. Az elején nagyon lángolt a kapcsolat, dúltak az érzelmek. Igen aktív nemi életet éltünk, rajongtunk egymásért és felnéztünk egymásra. Én rendszeresen megajándékoztam őt, a kedvenc reggelijével keltettem, elvittem ide-oda, mindig a kedvében akartam járni. Természetesen voltak viták, de ami most van, az inkább nevezhető vitának. Egyszerűen mintha kihűlt volna a kapcsolatunk: semmivel nem tudok örömet okozni neki, nem tudom semmivel sem levenni a lábáról. A nemi életünk majdhogynem teljesen megszűnt, és egyre több időt töltünk külön. Ugyanakkor nagyon sokat keres, és mindig elmondja, hogy velem akarja leélni az életét, és közösen egy szép családot alapítani. Egyszerűen nem bírom megérteni ezt az ellentmondásosságot. A szexre az a válasza, hogy fáradt (régen sosem volt az, tudom, hogy ez nem igaz). A programokra azt mondja, hogy ezt már csináltuk, ez azért, az amazért nem jó. Uncsi. Nagyon tanácstalan vagyok, és kétségbe vagyok esve, hogy talán beigazolódik az, amit nagyon sok helyen olvasni, hogy egyszerűen ennek most járt le a szavatossága. Az a gond, hogy ez már egy fél éve folyamatosan romló folyamat. Nagyon szeretem őt, és nem akarom elveszíteni. Ezt mind tudja, ezeket mind megbeszéljük, és elmondása szerint most is úgy gondolja, hogy velem akarja leélni az életét, egyszerűen csak valamiért nyűgös. Nem, nem szed fogamzásgátlót. Beismerte, hogy igen, egyszerűen hiányzik a romantika az életünkből. De hogyan tudnám visszacsempészni, ha egyszer nem hagyja? Mindenképpen azt jelenti, hogy kihalt a kapcsolat?



2021. máj. 20. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Te vagy a férfi, neked van f@$zod. Irányíts.

Melóból küldj neki egy SMS-t egy hely címével (lehet az bármi: kávézó, szex hely, első randis hely...) és kérd meg, hogy menjen oda.

Szoktál neki virágot venni? Masszázs? Bókok? Flörtölés? Randik?

Beszéltél már a csajjal, hogy neki mi lenne az "ideális" romantika? Lehet nem is arra vágyik, hogy virágot kapjon, hanem közös filmezésre.



Abban viszont teljesen egyet értek, hogyha ő nem akarja akkor felesleges neked ennyit teperned. Egy kapcsolat mindig két emberről szól, ha ezek után se változik semmi akkor lehet valóban ennyi volt.

2021. máj. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%

Nincs olyan, hogy "menteni" egy kapcsolatot. Ami jó, az jó, nem kell menteni. amit kell, azt meg úgysem lehet.

Ennyi, vége. Thank you, next.

2021. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Csal téged
2021. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó kapcsolat, ahol a nehéz időszakon túl tudtok lendülni. De ehhez két ember kell. Nyilván jó, hogy próbàlkozol, de ő tényleg semmit nem reagál rá? Beszélni próbáltál már vele?
2021. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!