Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Joggal akadtam ki a barátnőmre?

Joggal akadtam ki a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Megbeszéltem a legjobb barátnőmmel, hogy nyáron elmegyünk nyaralni. Úgy vettem ki szabit is. Közben lett egy pasija. És mondta, hogy nem mehetek. Mert kettesben mennek. Oké, megérteném, bár eléggé bánt, hogy a szabimat, mindenemet hozzá igazítottam, mert nekem más időpont szimpatikusabb lett volna. Viszont megjegyezte, hogy: Bocsi, most a barátom fontosabb nálad.

Ekkora kiakadtam. Megmondtam neki, hogy majd akkor is a barátja legyen a fontosabb, ha nálam akar aludni (városban élek ő falusi), mert programja van, vagy ha ruha kell (rengeteg ruhát adtam neki már kölcsön), vagy ha bármilyen más szívesség kell. Kérd ezeket a pasikádtól.(2 HETE "JÁRNAK")

Nem vagyok féltékeny, van párom, csak mi távkapcsolatban élünk. Az egyik szabimat hozzá, másikat a barátnőmhöz igazítottam. Mind a kettőt a páromhoz kellett volna. Már nem változtathatok. Most akkor egyedül tölthetem azt az egy hetet, semmit se csinálva, mert a párom dolgozik a barátnőm meg inkább a 2 hete megismert sráccal megy, mikor mi ezt már 1 éve lebeszéltük. Ráadásul én azért nem a párommal mentem 2x nyaralni, mert duzzogott, hogy mi lesz vele.

21lány


2021. jún. 15. 17:57
1 2
 11/20 mantis religiosa válasza:
Menj táppénzre, legalább az az egy hét szabi ne vesszen kárba!
2021. jún. 15. 20:11
 12/20 anonim válasza:
Majd ha dobja a kedves "párja" egyből jó leszelel arra, hogy a válladon sírjon meg menj el vele ide-oda, h találjon újat. Majd akkor mond vissza neki ugyan ezeket a szavakat, h "nem gondolod, h fontosabb vagy a páromnál?" Amúgy meg barátokat, családot nem dobunk el egy kapcsolat kedvéért. Az aki ezt elvárja ott hatalmas gondok vannak, az egy jel arra, hogy az illető egy mérgező személyiség.
2021. jún. 15. 20:30
 13/20 anonim válasza:

Én nálam eddig tartott volna a barátság, de jeleztem volna neki hogy egy éve azt az egy hetet direkt rá szántad.


Ne keseregj keress a városban olyan programokat amiket egyedül is tudsz látogatni illetve pihizd jól ki magad.

2021. jún. 15. 20:53
 14/20 anonim válasza:
* szántam
2021. jún. 15. 20:54
 15/20 anonim válasza:
Joggal akadtal ki. Volt egy barátnőm,aki mellett mindig ott voltam. Barmi baja volt,kereshetett,ejjel is. Bar nekem mar akkor mar volt a parom,mindig szakítottam ra idot. Aztan bepasizott. En utaztam hozza 100+ km-t,o meg lerazott,mert a csavoval volt. Neki is ennyit ert 12 ev baratsag 🤷‍♀️ ne foglalkozz vele,jobb lesz az ilyen nelkul
2021. jún. 15. 21:02
 16/20 anonim válasza:

Ha az egyik barátom, főleg a legjobb barátom azt mondaná nekem, hogy konkrétan a pár hete megismert pasija fontosabb neki, mint én, akkor ennyi volt. Mármint értem én, hogy egy újabb kapcsolatban leginkább az elején sokszor van, hogy egymáson lógnak folyton, meg minden, de nehogy már egy régen megbeszélt programot lepasszoljon emiatt.


Mondjuk nekem az alapból fura, hogy egy olyan pasival akar menni nyaralni, akit most ismert meg. Vagy lehet, hogy ez csak nekem lenne túl gyors, de most ha így dönthetnék, hogy pl. a legjobb barátommal menjek el valahova hosszabb időre nyaralni, vagy pedig valakivel, akit most ismertem meg, egyértelműen a legjobb barátomat választanám.

2021. jún. 15. 21:20
 17/20 anonim válasza:
Volt egy ilyen barátnőm ,mindig akkor jött és keresett amikor dobták a pasik. Hát mikor lett párom, neki meg nem volt,megsértődött amikor ejtettem. Ott ért véget a barátságunk
2021. jún. 15. 21:34
 18/20 anonim válasza:
Nem értem mire jó ez. Én már együtt élek a párommal, barátaink viszont egyáltalán nincsenek egyikünknek se. Mindketten úgy érezzük, hogy valami hiányzik... Bár ketten is jól megvagyunk, néha jó lenne elmenni egy baráttal is programokra, vagy csak hozzá, vagy ő jöjjön hozzánk. A két dolog nem kizáró ok, mi egymás nyakán vagyunk szinte 0-24, mégis jó lenne egy barát, ha lenne.
2021. jún. 16. 01:47
 19/20 mantis religiosa válasza:
#18! Ismerkedni kell, társaságba járni, hobbitársakat keresni. Rengeteg ember van, akivel lenne közös témátok, és szintén " magányosak".
2021. jún. 16. 17:09
 20/20 anonim válasza:
Keress másik barátokat, ő csak kihasznál téged.
2021. jún. 16. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!