Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Joggal akadtam ki a barátnőmre?

Joggal akadtam ki a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Megbeszéltem a legjobb barátnőmmel, hogy nyáron elmegyünk nyaralni. Úgy vettem ki szabit is. Közben lett egy pasija. És mondta, hogy nem mehetek. Mert kettesben mennek. Oké, megérteném, bár eléggé bánt, hogy a szabimat, mindenemet hozzá igazítottam, mert nekem más időpont szimpatikusabb lett volna. Viszont megjegyezte, hogy: Bocsi, most a barátom fontosabb nálad.

Ekkora kiakadtam. Megmondtam neki, hogy majd akkor is a barátja legyen a fontosabb, ha nálam akar aludni (városban élek ő falusi), mert programja van, vagy ha ruha kell (rengeteg ruhát adtam neki már kölcsön), vagy ha bármilyen más szívesség kell. Kérd ezeket a pasikádtól.(2 HETE "JÁRNAK")

Nem vagyok féltékeny, van párom, csak mi távkapcsolatban élünk. Az egyik szabimat hozzá, másikat a barátnőmhöz igazítottam. Mind a kettőt a páromhoz kellett volna. Már nem változtathatok. Most akkor egyedül tölthetem azt az egy hetet, semmit se csinálva, mert a párom dolgozik a barátnőm meg inkább a 2 hete megismert sráccal megy, mikor mi ezt már 1 éve lebeszéltük. Ráadásul én azért nem a párommal mentem 2x nyaralni, mert duzzogott, hogy mi lesz vele.

21lány


2021. jún. 15. 17:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Tehát a logikája: Én őt nem dobhatom el a páromért, de ő simán lerázhat azért mert a pasijával akar lenni.
2021. jún. 15. 17:59
 2/20 anonim válasza:

Nyilván jogosan akadtál ki, de azt hiszem az ilyen barát egy forintot sem ér.

Fordítsd magadra azt az egy hetet vagy nem tudom mennyire megoldható hogy a barátodnál legyél ő biztos örülne neki

2021. jún. 15. 18:03
 3/20 Bianka 566 válasza:
Jogosan akadtál ki ő igazíthatta volna más korra a barátjával töltött időt, de viszont neked le volt fixálva ha ezt nem érti meg akkor nem igaz barátnő remélem jól elbírod tölteni azt az egy hetet.
2021. jún. 15. 18:10
 4/20 anonim válasza:
Jogosan akadtál ki! Egyetértek kettessel
2021. jún. 15. 18:13
 5/20 anonim válasza:

Érthető, hogy kiakadtal, ez nagyon nem volt szep tole, en egy ideig biztosan nem allnek szoba vele.

Viszont azt azért ne mondd, hogy abban az egy hetben meghalsz. Oke, tavkapcsolat, de egy het k*rva sok ido, ne mondd, hogy nem tudsz elutazni a pasidhoz addig, hogy ne egyedul “dekkolj”.

2021. jún. 15. 18:35
 6/20 anonim válasza:

Természetes, hogy egy párkapcsolat fontosabb egy tinglitangli "barátságnál" meg egy hozzád hasonló hisztérikánál. Neked fogalmad sincs, milyen szeretni valakit, láthatóan a párod iránt sem érzel semmit.

Egyedül abban van igazad, hogy a csaj kedvéért szabit vettél ki, ez gáz, szóval egy bocsánatkérés meg valami kis ajándék igazán járt volna kárpótlásul.

2021. jún. 15. 18:59
 7/20 anonim válasza:
6os lehet meglep de nem mindenkinek fontosabb a dákesz mint a barátság.
2021. jún. 15. 19:04
 8/20 anonim válasza:

6-os. Azért két hét után ne beszéljünk már párkapcsolatról...


A kérdésre válaszolva: velem is előfordult már, hogy valami nem tudott összejönni, amit megbeszéltem a barátaimmal. Érthető, hogy ő most úgy érzi, hogy a barátja a világ közepe, de ettől még nem szabadna így viselkednie (szerintem). Jogosan vagy felháborodva, nekem ez részéről nem tűnik igaz barátságnak. Legalább egy bocsánatkérés nem ártott volna.

2021. jún. 15. 19:08
 9/20 A kérdező kommentje:

6-os. Értem én. Két hete ismeri a csávót. 2 nap ismerettség után összejöttek.

Én szeretem a páromat, már 1 éve együtt vagyunk, de ugyanakkor fontosnak tartottam a barátságot is. Nem én lennék az első és utolsó aki bár kapcsolatban él, tölt időt a barátaival. Bár kár volt...részéről ez talán nem is igazi barátság.

2021. jún. 15. 19:22
 10/20 anonim válasza:
Majd vissza akar kuncsorogni ha szétmennek. De ne hagyd magad, ez a csaj nem szeret téged.
2021. jún. 15. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!